EksootikareisiD

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

EksootikareisiD. Aga meie oleme Sri Lankal väga palju käinud ( vastuseks Anekt'i kommentaarile)

EksootikareisD'e juhtkond on andunud Sri Lanka fännid.

EksootikareisiD korraldab reise Sri Lankale juba üle 10 aasta, meie reisikonsultandid käivad sellel maal vähemalt paar korda aastas ja on selle 10 aasta jooksul jõudnud tutvuda nii kõigi vaatamisväärsustega kui ka hotellidega. Samuti vaatame alati üle kõik uued hotellid ja ka uued vaatamisväärsused (seoses rahutuste lõppemisega on juurde tulnud ka hulga uusi, seni turistide poolt avastamata huvitavaid piirkondi). Väide, et EksootikareisiD peale randade mitte midagi ei tea, on ikka lausvale.

Kommentaari kirjutanud Anekt'il oli lennul Tallinnast Colombosse ainult 2 ümberistusmist, üks Saksamaal ja teine Qataris ja nende lennupiletid olid kõige odavamate vabade kohtade hinnaga soovitud kuupäevadel reisimiseks.
Tallinnast Colombosse lendamise puhul tulebki tavaliselt paar ümberistumist. Ühe ümberistumisega saab lennata vaid üksikutel päevadel ja tavaliselt lisandub vajadus ka veel lennujaama vahetada või siis tuleb lisaks ööbimine mingis Euroopa linnas. Selline variant ei muuda lendamist ei mugavamaks ega ka odavamaks (aga on soovi korral võimalik).

Reeglina on meie Sri Lanka ringreisidel majutused heades 3 hotellides, soovi korral on võimalik majutuda ka kõrgema kategooria hotellides.
Nende reisijate soov oli: "tahame võimalikult odavat ... hind ikka ei sobi ... tahame veel odavamalt". Juhul kui kaubeldakse hinda ikka allapoole ja allapoole, saab hotellide tase ju ainult madalamaks minna. Soovitame alati reisijatele parema tasemega hotelle, et puhkus kujuneks meeldiv ja mõnus - ei ole ju mõtet vaevelda kõige odavamates ja viletsamates hotellides. Pole ju kunagi kuulnud nurinat kui on tellitud kas 4
või 5* hotell.

Selleks, et nii rikkalikul maal, nagu Sri Lanka, ühe korraga kogu saare vaatamisväärsusi näha, peaks ringreis kestma vähemalt kolm nädalat. Lühema ringreisi päevade sisse mahub põnevaid kohti ja fantastilisi looduspilte täpselt nii palju kui mahub. Oleme ise käinud, näinud ja oskame Sri Lankal soovitada lugematul arvul huvitavaid kohti, iidseid linnasid, mägesid lummavate koskedega, teeistandusi, safareid rahvusparkides ja vihmametsas, põnevuse otsijale raftingut, häid sukeldumise kohti, vaalade vaatamist ja mida kõike veel.

Abeyholidays "firmast", keda soojalt soovitas Anekt, anname meelsasti lisainfot allpool.

Saatsime Sri Lankale päringu "turismifirma" Abeyholidays kohta ja vastus tuli selline:

First of all his company Abeyholidays is not registered under Sri Lankan Tourist Board. You can check this with Sri Lankan Embassy / Consulate for verification. The Chairman is no-one other than his own son who is working in an Insurance Company. He has never being in the travel trade. A school leaver of about 20 years old. They have showed him in the web-site photograph like a matured person. Practically they do not have any connections with hotels, as all his life time he has been doing chauffeur guide job. No recommended hotel in Sri Lanka has given them rates in writing. No contracts between them and any hotel. They accommodate their clients in hotels [I do not know whether they got any……….] using "walk-in clients" rate. These two are taking poor clients for a ride, running an illegal company not registered to do tourism. If anything happens to a client they will never be able to claim insurance, and he will be jailed.

Their web-site is a nearly copy of one other travel agency. They have taken most of its wordings for introduction as well as for tours, including several pictures. For example when it comes to tours they have used names such as “Dreams” & “Memories”, which is also from same other travel agency! They are trying to earn a fast buck by taking innocent clients for a ride.

Eks otsustage ise kas tahate ennast ja oma puhkust usaldada registreerimata ja ilma kindlustuseta libafirma hoolde.