Anx1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui palju peaks enne lennu väljumist Barbadose lennujaamas olema? Kohalikud ütlesid, et 2,5-3 h enne, aga tundub kuidagi palju. Kas keegi teb täpsemalt?

To Uni:
Käisime katamaraani tuuril (cool Runnings) 3 lapsega (2a ja 5a ning 10 kuune beebi). Hommikul kell 9 võeti hotellist peale, katamaraan väljus ca 10, sõitsime ja tegime 3 peatust, tagasi ca 15.00. Kui katamaraanile läksime jäi meil beebi magama (oli käru kaasas ja panin sinna magama), esimeses peatuses saime rahulikult snorgeldada, beebi magas ja teised lapsed olid päästevestidega vees kaasas kilpkonni vaatamas, teises peatuses saime ka snorgeldada ja laeva vrakki ning riffe vaadata ning selle peatuse ajal ärkas meil laps üles, nii et kui laevale läksime oli üks meeskonna liige ta sülle võtnud. Kolmas peatus oli söögi ja ujumispeatus. Ülevaloleku ajal käperadas ja kõndis meil beebi mööda katamaraani ringi ning mina tal sabas. Mingi osa ajast istusime temaga väljas katamaraani nina peal ja võtsime päikest. Katamaraan ei raputanud. Suuremad lapsed ka täiega kaifisid seda katamaraani tuuri. Mina ütleks, et sellises vanuses lapsega pole mingit probleemi seda tuuri läbi teha, aga eks see oleneb lapsest ja iseenda viitsimisest last valvata. :)

Ühistransport Barbadosel

Kes lastega Barbadosel käinud, kas lastega on ka võimalik ühistranspordiga sõita (vanused 5;2 ja 10 kuune), ma mõtlen, et olen eelnevalt lugenud, et marsad väga ülerahvastatud. Kas on lootust vankriga ka sinna peale mahtuda või on see lootusetu mõte? Kas suvekäruga saab peale?
Aitäh kõigile, kes vastavad!

Kui tugevat päikesekaitse faktorit peaks Barbadosel kasutama? Nii täiskasvanutel kui ka lastel? Kas päike väga tugev?

Oskab ehk keegi käinutest öelda, millised on parimad rannad lastega suvitamiseks (2a ja 5a)? Pean silmas just seda, et ei oleks väga suuri laineid?