tinkas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olime märtsi algul Roomas ja ööbisime Termini lähedal Hotel Fenicia`s
(Via Milazzo 20, Stazione Termini). Termini jaamast 10 minuti tee kaugusel. Puhas väike tuba duširuumiga, tasuta WIFI toas. Vastuvõtt igati sõbralik (saabusime öösel kella 24-ks), ingliskeelne. Sel ajal oli hind ka hea - 50euri öö. Järgmised ööd olime samuti Terminist 20 minuti jalutuskäigu kaugusel Flann O'Brien Rooms (Via Nazionale,17, Stazione Termini). Seal saime öömaja ühes vanas ja väärikas majas, 4.korrusel asuvas toas (vannitoaga), mis oli ka väga mugav. Vastuvõtt asub Via Nazionalel asuvas Iiri pubis Flann O'Brien. Mõlematest kohtadest olid südalinn ja vaatamisväärsused jalutuskäigu kaugusel. Broneerimised tegime booking.com´is

Meil oli broneeritud lend Airesega, aga kohapeal teatati, et kohti meile ei jätku. Pakuti lendu õhtul. Aga ka see polevat päris kindel. Kuna pidime õhtul juba Frankfurdti lendama, otsiti võimalust teiste lennufirmadega lendamiseks. Paigutatigi teisele lennule, mis aga omakorda lükati ilmastikuolude tõttu edasi. Sadas paduvihma. Paari tunni pärast siiski lendasime. Kui võimalik, soovitan valida Avianca. Seal tundus asjaajamine korrektsem.

Valisime siiski http://www.koolhotel.com . Peatume seal 19-21.nov. 19.nov. saabume Bangkoki, kust sõidame bussiga Siem Reapi. Sealt hakkame suunduma lõuna poole.

Plaanime valida Tripadvisorist Siem Reapis ööbimiseks Central Boutique Angkor Hotelli. 30$ maksev tuba on aga vaatega tänavale. Kas keegi on seal ööbinud? On see kärarikas tänav, häirib magamist või pole see probleem?