kiiz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aaa küsiks veel, et millised pistikupesad on Filipiinidel???

Okei siis ma vahetan mingi paarkümmend eurot, et saaks transpordiga hakkama.

Olgu, siis ma teen ka nii, et võtan sulas kaasa eurosid ja vahetan seal. Või võin isegi terve 2 nädala oletatava summa eestis ära vahetada?

Kevin, ehk siis te võtsite sularaha eruodes kaasa ning vahetasite lennujaamas putkas need peesodeks ? Automaadist raha välja võtta tundub tüütu, seda enam et ei saa võtta korraga suuri summasid välja ning kui võib juhtuda, et pangakaart üldse ei töötagi :/

Okei, bussi asjad sain selgeks. Aga kuuldavasti saab eestis ka eurosid peesodeks vahetada ? On mingi piirang ka palju võib võtta peesosid kaasa, kas lennujaamas kontrollitakse ?

Ehk oleks parem sularaha eurodes kaasa võtta ning vahetada lennujaamas ? Jõuan lennujaama südaööl, loodetavasti on need kohad lahti seal :D

Kui kolmeks nädalaks minna, ma ei kujuta ette, et saaksin väikese seljakotiga vaid hakkama. aga püüan muidugi arukalt pakkida, kuigi jah, eks näis ka välja ka sellest midagi tuleb :D

Teist on palju abi! Olen tüüpiline naine ja ilmselt 7 kiloga hakkama ei saa haha. Muidugi igast pudi-padi ka ei tassi, aga noh jah. Mille kaudu oleks kõige mõistlikum reisi/tervisekindlustuse hankida ? Ja palju see umbkaudu 3ks nädalaks maksma läheks ?

Lähen seljakotiga, mis on ikka nii 15 kilo vast :D

Ostsin ära lennupiletid. Manila-Cebu-Puerto Princesa-Manila läksid kokku 100 eurot umbes, niiet täiesti ok. Mul tekkis hirm nüüd selle ees, et kas mu pagas eestist jõuab ikka Manilasse. Ostsin lennupiletid Tripairi kaudu Tallinn-Frankfurt-Peking-Manila, kuidas ma saan kindel olla, et see jõuab üldse õigesse kohta, ja ilmselt ma ei pea vahepeal pagasit ära võtma kusagil? Või tegelikult Pekingis vist pean? Ma ei saa online checkini teha airchina kodulehel.. Palju hirmu ja segadust, samas ootan reisi väga :)

Suured suured tänud. Sellest infost on väga palju abi! Huvitav, kas pagasisoodukat ka on? Mõtlen, et 20 eurot (nagu keegi siin mainis) on päris palju pagasi eest kui lennu saab juba umbes sellise hinnaga :D Eks tuleb ikka arvestada nende kuludega, aga tahaks võimalikult odavalt läbi saada nende lendudega :)

Olgu, suured tänud:) aga kuidas pagasiga oli? palju peab selle eest juurde maksma? kas lennujaamas alles tegelesite sellega? sest netist ostes ma ei näe kohta, kuhu ma pagasi lisada saaks ? :)

https://12go.asia/en/travel/cebu/puerto-princesa?date=2018-03-12 Leidsin sellise lehe, kus leiab pakkumisi, huvitav, on see piisavalt usaldusväärne ? Ja samuti vaatasin, et hinnas pole pagasit..kas selle peab kohapeal juurde ostma siis? ei tea mis see hind võiks olla ?

Tere, kas te saaksite soovitada mulle häid ööklubisid kus käib palju rahvast. Sooviksin teada ka ööklubide hindade kohta..kas need on väga kallid seal?