being

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ok. Olen nüüd kõvasti uurinud ja tundub, et ainus viisa, mida harilikul lihtsurelikul võimalik saada, on siiski vaid Tourist Visa.

Aga siiski tekkis paar küsimust, millele vastust ei leidnud.

  1. Lugesin eelmistest teemadest, et paljud on saanud 60day viisa, kuigi Eesti pole nende riikide seas kirjas, kellele 60day antakse ja peaksime saama ainult 30day max (ning 30 day pikendust). Et see on siis mingi joppamise asi, kui ametnik seda riikide nimekirja peast ei tea, keda 60ks päevaks riiki lubatakse? Või on asi kuidagi sellega seotud, et enamus on viisad Soomest taotlenud? (Tean, et see 30 või 60 lüüakse alles Taimaal peale..)
  2. Tahaksin väga üheotsa pileti osta, sest on plaanis kohapeal viisa ümber teha ja jääda pikemaks ajaks. Kas Tourist Visa't saab üheotsa piletiga taotleda?

Ette tänades,
Priit

ja üks asi jäi veel mainimata.
Et kui saan oma lennupileti kätte, siis tasub vist umbes-täpselt niimoodi ajastada, et viisa jõuaks minu kätte mõni päev enne minekut, kuna viisa aktiveerub vormistamise päevast? Siis on muidugi võimalus, et kui midagi valesti teen taotlusel, jään viisast üldse ilma.
Nii et kõige targem vist oleks lasta lihtsalt umbes nädal viisast raisku minna, et asi kindel oleks? Et mis see nädal ikka selle aasta kõrval on...

Tere!

Sooviksin pikemaks ajaks Taimaale minna, aga siiamaani olen just kõike selle viisa ebamugavuse ja keerulisuse tõttu edasi lükanud.
Ehk on kellelgi kogemusi, kuidas oleks asja kõige targem ajada, kui soovin saada viisat, millega saaksin korraga 90 päevaks jääda ning mida oleks võimalik 'visa-runidega' pikendada vähemalt kuni aasta?
Ning kas kohapeal on võimalik viisat ümber vormistada näiteks Type "R" viisaks (juhul, kui see annab mingeid eeliseid Type "O"'le)?

Ehk siis plaanis on minna templisse elama, et munga-elu elada. Aga selleks, et korraga Type "R" (religious) viisat taotleda, oleks mul vaja igasugu kinnitusi Taimaalt, mida ma kahjuks ei saa enne, kui ma pole juba kuskil templis nö kindel elanik.

Ja kas Type "O" saab ükskõik kes taotleda, kellel 10k BHT arvel või on mõni muu tingimus ka?

Kui ma teeksin selle tasuta 60day tourist visa, siis seda vist ei oleks kuidagi võimalik Taimaal ümber vormistada ja oleksin kohustatud pärast 60 päeva koju tagasi sõitma?

Lisaks lugesin veel Soome kodukalt sellise lause "For Long stay visa for Estonia citizen, the applicant must submit an application at The Royal Thai Embassy, Stockholm(Sweden)"

Any suggestions?

Ette tänades,
Priit