merlekas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga LOT Polish Airlines ja Qatar on erinevad firmad, kuidas nad pagasid ümber jõuavad selle ajaga tõsta?

Meil on Stockholmis vaja vahetada lennukid 1h45min ja firmad LOT-Qatar Airways. ning tagasitulles samad firmad 1 h40 min. Kas need on teostatavad? Samuti on meil see Doha teema 55 min aga sellega on vist ok, nagu ülevaltpoolt loen.

Tere Millise saidi kaudu te internetist piletid varem ära ostsite (nt. universali omad)? Mul ei õnnestu kuidagi e-pileteid osta, et saaks netist välja printida. Kõik pakkujad tahavad saata postile "real" pileteid.

Kui minna National Parki nt selle Ernest ..sissepääsust, kas seal saan siis oma autoga Flamingoni välja sõita? Vaatan, et näiteks Shark sissepääsust läheb ainult trammitee, mis tasuline. Kas keegi oskab soovitada veel mõnda head erafarmi, netist tuleb neid pakkujaid tõesti palju.

Rinoke votaks uhendust 37251994959

praegu vaatasin majutusi nii, et nt 7 päeva Vrbniku linnas ja ülejäänud aja Baška linnas. Lennujaamast Vrbnikusse tuleb sõita vist taksoga. Kas rendiautot on vaja, nt. kas need vahemaad linnapiires majutusest randa on pikad. Mõtlesin, et kui rentida auto, siis ikka pikema vahemaa jaoks. Olen vist oma majutuse otsimise ja plaanidega hilja peale jäänud. Juhe täitsa koos. "Rinoke" kas auto võtate kohe lennujaamast ja kuhu kohe edasi suundute, kas Rab ja Pag saartele lähete praamiga.

Pagasiseadusest ei lugenud kuskilt välja, et kas lapse kergkäru võib pagasiks olla või mitte. Seal öeldakse, et imikul ei ole oma pagasit aga, et nt. kas käru tohib kaasa võtta ja see loomulikult sinna ühe inimese 20kg hulka arvestada.