aivi16

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Agra on trööstitu suur linn, mitte suurlinn. Ainus, mis mulle meeldis väga-väga, oli Taj Mahal - käisime hommikul kell 6 päiksetõusu vaatamas. Aga seal on uksed lahti ka täiskuu ajal. Seega otsige kohta kusagil seal läheduses - eriti kui Taj Mahal vana-aasta õhtul ka lahti on.

Käisime 2 nädalasel India ringreisil Dehli-Jaipur-Agra-Khajuraho-Dehli-Haridwar-Dehli ja reisi korraldas hr. Lucky Dolphin Travels Indiast. leidsime kontaktid siitsamast trip.ee-st. Meie jäime väga rahule - hotellid olid broneeritud ja auto koos juhiga iga hommik punktuaalselt platsis. Autojuht oli väga hea ja oli üsna turvaline liigelda. Linnades olid inglise keelt kōnelevad giidid, eriti hea oli giid Jaipuris. Ostma püüti meidki Vedada, aga kui autojuhile ütlesime no shopping siis ta meid poodidesse ei viinud. Kui midagi oleks saanud muuta siis oleks Dehlis ehk võinud 2 päeva olla (meie olime 4) ja ehk oleks siis ka Varanasi jõudnud. Samas hr. Lucky kostitas meid Dehlis, näitas kohalike elu ja käisime ka sikhide templis. Oli muhe tüüp. Hr. Lucky kontakt: lucky@dolphintravelsindia.com. veebileht on ka - saate lisainfot sealt. Infoks veel et kui lepite eelnevalt hinna ruupiates kokku siis maksta saate ka eur-des, sest ta ostab teilt eur-d kallimalt kui mistahes rahavahetuspunkt India's või helsingis.

2 nädalat Nuweibas??? ikka väga pikk aeg sellises kohas olla... Kui meri on külm, rannas ei viitsi olla ja kuna Nuweibas ei ole tõesti midagi üle 1 tunni teha siis soovitan järgmist: Käisin ise 2 aastat tagasi Egiptus-Jordaania reisil. Viisa saab piiril. Laev läheb Nuweibast Aqabasse (4 tundi). Jordaanias on tunduvalt mõnusam, inimesed ei ole nii pealetükkivad, linn on palju suurem kui Nuweiba (turud, poekesed, rand). Wadi Rumi kõrb väga ilus (just Aqaba lähedal) ja kui on aega rohkem siis võib seal mujalgi ringi rännata - vt. Jordaania rubriigist. Ja sealsamas on Iisrael. Võid ka Egiptuses mujal ringi vaadata (Sharm el sheik) kus oli tore snorgeldada. ise olin sealkandis aprillis - siis oli küll väga palav