kristo koger

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

...minu valikud on praegu tehtud suundade määramiseks. Täpsemad valikud teen soovituste järgi! Nii et kui mulle soovitatakse Bali asemel Borneo'd, siis teen seda. Muidugi surfan ka nende asulate tausta ja võrdlen vahemaasid. Ja praegune pilt paneb mind mõtlema, et tõesti 2 nädalat on liiga lühike periood - seega ilmselt lähen 3-nädalase lahenduse peale üle.

Jummala lahe on näha, et nii palju abivalmis inimesi on:-) Ma juba kirun, et selle-aastase sõidu teen lühikese ja siia lähistele. Samas põhjendan seda ajapuudusega lihtsalt - aga samas tahan mõneks päevaks siinsest seltskonnast eemale. Igatahes süstite mul siin tõsist positivismi!:-) Küsimus aga juurde - kui Te olete seal kõik käinud, siis kui pikka aeg oleks piisav? Kardan, et 2 nädalat jääb lihtsalt lühikeseks. On mul õigus?

tänan väga hea nõu eest! ega ma vist saagi väga pikalt mõelda. Aga hea oleks teada, et jooksvalt varnast võtta. Ja loomulikult oma eelarve plaanimiseks ka - et saaksin checkata nende hinnataset. tead on, et aasia ei ole kõikse kirvema hinnaga paik, aga parem karta kui koha peal üllatuda. HongKong on ju suht hull city ja seal oli tsentris hotell vaata et odavam kui meie pealinnas Tallinas isegi.

Tänud abi eest!!!