trip-krainetrip-ukraine-dark

tauri999

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Soovitan Austin's Arts Et Metiers Hotelli. Väga hubane, mõnus väiksem hotell mitte kaugel kesklinnast. Hotelliukse kõrval metroopeatus. Väga mugav sõita kesklinna. Hotell pole ka nii kallis, kui mõned kesklinnahotellid ja meil sisaldas ööbimine ka päris toitvat hommikusööki. Seal kandis elavad tõelised pariislased ja asuvad mõnusad väikesed kohvikud. Jäime väga rahule.

Käisin Pariisis ja kasutasin sama lennujaama. Ei olnud midagi segast. Kui oskad silte lugeda leiad kõik kiirelt üles. Ei eksinud kordagi, kuigi lendasin esimest korda lennukiga. Kõik töötajad oskavad inglise keelt. Seal saavad hakkama kõik, kes oskavad silte lugeda ja igaks juhuks võiks osata ka natuke inglise keelt.

Meie istume ümber ka Vantaas ja selleks on aega tund. Istume Finnairi pealt finncommi peale. Lennud Pariis-Helsingi-Tallinn. Kas me peame pagasi uuesti chekkima ja kas jõuame üldse lennule??? Piletid broneerisime Finnairi online süsteemis ja korraga ostetud.

Kes on käinud Hurghadas, JEWELS SAHARA BOUTIQUE RESORT hotellis, palun vastake: Kas tasub minna? Milline rand on? Kas kesklinn/vanalinn on lähedal? Millised on toad? Milline on söök? Ja muud, mis on tähtis (bassein, töötajad, puhtus hotellis, ja muud)

Kas keegi teab kuna võiks olla jälle miljon piletit tasuta kampaania Ryanairis?