monzzi23

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hehh, no me võtsime kolme peale selle esiteks, siis kuna me maksime esimese osamakse pea 10 kuud enne minekut , oli sellel ajal dollari kurss odavam kui praegu ning kolmandaks õnnestus ka allahindlust väheke läbiräägimistega välja kaubelda :)

Meie tulime just eelmine nädal Barbadoselt tagasi, oleme väga väga rahul.
Me elasime St.Lawrence Cap-s apartmendis vaatega merele, meil tuli ühele inimesel 12ööd oli u~8500 EEK. Restoranid meelelahutuskohad väga lähedal kohe, kes aga vaikust ihaldab ei sobiks see koht muidugi,sest melu kestab hommikutundideni.
Sõitsime ühitranspordiga ringi,mis väga soodne ja saab igalepoole,suht ainukesed turistid olime küll nendes:)
Vihma sadas ühel päeval ainult aga õhk endiselt väga soe ja pigem oli isegi kosutav vahelduseks.
Hinnad toidupoes on suht kallid,just neeed asjad mida oleme harjunud siin sööma, juustu pakk 60 EEK, pisike jogurt 15EEK, puuviljad kallid jne aga natuke rohkem poes ringi uurida leiab ka odavamaid asju. Õhtusöök läks nii umbes 200-400 vahele,olenavalt kohast, me väga peenetes restoranides ei käinud ka muidugi.
Soovitan külastada reede õhtul Oistinit,kus kalapidu toimub kell 19- 1ni,kõik grillivad erivaid kalu,mida siis osta saab väga mõistliku hinnaga. Kohalikke väga palju seal ja kõik tantsivad :)
Ning kes soovib külastada klubi,kus ainult kohalikud olid valdavalt ,soovitan Red Rock´i, näiteks kolampäeval naistele sissepääs ja joogid tasuta ja on mida vaadata ;)

Võtsime ka off-road tuuri idarannikule: http://www.adventurelandbarbados.com/congaline.htm -jäime väga rahule, väga hea ja lõbus giid oli.

Purjetamise katamaraaniga(kilkonnad,laevavrakk,riffil snorgeldamine)
http://www.calabazasailingcruises.com/ - jäime ka väga rahule ,võtavad max 12 inimest peale ja tore meeskond. Kes aga hingelt rohkem peo inimene ,jäi silma seal http://www.jammincats.com/ ,nemad saabusid meiega koos sadamasse kõik koos meeskonnaga tantsides tekil :D.

Käime ka Bajan Roots and Rhythms õhtul http://www.premierattractions.bb/tropicalspectacular.htm , ütleks et see polnud oma raha väärt meie meelest.
Ülejäänud kohtades käisime omapead ühistranspordiga seigeldes.
Kohalikud kõned on Barbadosel tasuta,seega väga hea igasugust infot telefonitsi kohapeal ka küsida.

Inimesed on väga sõbralikud ja abivalmid,meil läks nende inglise keelega harjumiseks natuke aega muidugi :)

Kes soovib veel infot jagan meelsasti.
Meie korter :
http://www.stlawrencebeachapartments.com/condos-photogallery.php?gallery_id=2

Meie võtsime US dollarid kaasa ja maksime ka nendega kohapeal, raha tagasi annavad nende dollarites. Kus ainukesena nende raha vaja on on bussiga sõites. Mõned väiksed poed ei võtnud ainult 100 US dollarilisi vastu,et oleks mõistlik väiksed kupüürid vahetada.
Kaardiga maksmine toimis samuti hästi.