siil77

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oi helpdeskiga sai palju ühendust võetud, sealt tuli aga kiri, et teiega võetakse ühendust jne... ma tegin paberil avalduse vbl sellepärast ka võttis aega. Minna saan 30-neselt sellepärast, et kodus hetkl tegemist, juhtus väike õnnetus ja tahaks suve veel siin olla. Plaanin minna sept või isegi aug, ei tea veel.

Ma olen kohe 30 ja saan minna ka ainult üheks aastaks, kuigi tahaks pikemalt. Viisa küll olemas, aga minna saan alles siis kui 30 täis. Kui sa kardad et wisat ei saa, siis ära põe, mul võttis see ka aega tervelt 4 kuud ! Vahepeal oli ka tunne et ei saagi. Lennupiletitest niipalju, et lugesin kuskilt, et on olmas sellised piletid millega saad tagasi tulemise kuupäeva hiljem valida, kuigi pilet on olemas, aga kust sellised pileteid saada?

ise plaanin ka suht sama säästu lendu. minna alles sept, ja lennu pileti tahan edasi- tagasi. aga kuna lennu graafikuid ei tehta ette rohkem kui aasta(nii mulle seletati)siis ei olegi võimalik edasi -tagasi piletit osta. äkki on kellegil kogemusi? mis varjandid veel on?

X-ray 2012.a

Terv, Kas on reaalne et kopsupilt WH viisa jaoks X-ray maksab 102 EUR-i, üks koht seda ju ainult teeb.