Ohoo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Milline 5* hotell(AI) Egiptuses valida?

Praegu on silma jäänud TIA Heights Makady Bay, Sphinx, Pyramisa Blue Lagoon, Sunrise Select Royal Makadi Resort? Või üldse midagi muud?
Kaasas on ka alla 2 aastane laps.

Ja mingi aeg oli veel Aurinkol algusega Soomest Dominikaan küll 11.11 minekuga 3* söökideta 775,-EUR ja hommikusöögiga 845,- EUR.

Praeguse seisuga pole veel otsustanud kust kaudu lähme:) Ootame natuke ja vaatame palju Soome firmad alla lasevad. Jutt ei käi meie puhul täitsa viimase hetke pakkumisest ning alati oleme ka vaadanud kas kohti on niipalju kui vaja.
POle paar päeva nüüd vaadanud pakkumisi kuid viimati oli näiteks First Choice lehelt saada Dominikaan 4* kõik hinnas ca. 10500,- Lisanduvad siis piletid Inglismaale+oleneb aegadest ka võib-olla sinna minekul hotell.

13.12 jääb meile hiljaks. Ning odavamalt saaks Dominikaani, paremasse hotelli ning AI :)

Lastega puhkama jah:) Mul endal on laps veel päris väike ning mul ei ole vahet kus ma temaga tegelen. Kas Eestis või välismaal. Me juba ühekorra käinud(küll Euroopas) ning laps on üllatavalt tubli reisisell. Andis julgust veel ja veel käia:)
Eks see meie "puhkus" oleks kellegile kindlasti igav kuid meile piisab praeguse Eesti ilma kõrval lihtsalt päikesepaistest ning lapsele ka soojast veest. Loomulikult käiks ka ringi kuid see pole primaarne.
AI olekski just laste pärast vajalik, et ei peaks kõht tühi ringi kappama. Ja kui läheb seal mõni söögikord raisku kuna me tutvume kohaliku eluga siis see pole ka nüüd nii suur kaotus.
Aga jah tundub, et Veikol on täiesti õigus. Kui poleks lapsi kaasa tulemas siis paneks ise midagi kokku aga no tahaks mugavalt kohale lennata ja puhkama hakata:D