lamantiin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervitused Sri Lankalt. Meil on tripp alles üsna alguses aga julgen juba väita, et mul on küll väga vedanud. Teenuse enda tellisin Mamolt. Ta ise meiega kaasa ei sõida aga selle eest on meie käsutuses 2 härrat: 28aastane autojuht ning 22aastane giid(mõlemad väga viisakad ning abivalmid Tamiili mehed. Ekskursioon kestab kokku 12 päeva. Läbi käime kõik põhilised turismiobjektid ja osad mitte niiväga tuntud kohad. Hinnas sisalduvad kõik sissepääsud/piletid, ööbimised koos hommikusöögiga, kõik autojuhtide kulud(ööbimised, söögid, tipid jne), mõned tripid muude transpordi vahenditega(paadireis Pigeoni saarele, vaalaretk, kalapüügi retk, Yalas safari jne). Hind selle eest on 750$. Usun, et see on üsna soodne diil:) Kui kellelgi huvi Mamo teenust kasutada on, siis võib nii minult kui ka temalt vabalt infot küsida:)
maothani@gmail.com või kirjutada mulle postkasti.
Võite lugeda ka meie väikest reisikirjakest aadressil www.sirljanka.blogspot.com

Meil on suurem seltskond minemas(juhul, kui kõik ikka pileti saavad) ning enamus arvestab jämedalt 1000€ näkku kogu muusika. Saaks kindlasti ka odavamalt hakama.

Sain ka veidi infot hindade kohta. Härra Donald saatis sellised: Orvud elevandid-19, Polonnaruwa linna vaatamisväärsused-19, elevandiga matkamine-19, Dambulla tempel-9, mingisugune kohalike šõu Kandys-3, hambatempel-6, botaanika aed-6. Rohkem tema marsruudile maksustatud kohti pole märgitud. Kõik hinnad on eurodes. Yalas džiibisafari on tal tripi hinnas, ei tea palju see eraldi maksta võiks?

Nende piletite kohta ma päris täpselt ei oska öelda. Juusiis kohapealt iseseisvalt saab odavamalt:) Eks siis erinevad muuseumid, botaanika aiad, templid, elevandi sõidud, safarid jne lähevadki nii palju kokku...

Rahu rahu:) Ma pole ühtki diili veel sõlminud. Lihtsalt uurin veidike erinevaid võimalusi. Mu reis toimub muidu märtsis ja kestab 22 päeva. Lihtsalt üks varint oleks sellest kolmest nädalast näiteks ühel autojuhiga ringi vaadata ehk sisemaal ja mägedes käia. Ülejäänud aja liigume ikka mööda kohalikke allikaid:)

Ka minul käivad Donaldiga läbirääkimised. Hetkeseisuga on 9päevase tripi hind 510€ kahepeale. Hinnas sisalduvad samad asjad mis te kõik siin kirjutanud olete välja arvatud õhtusöögid ja piletid erivevatesse kohtadesse. Kui võtaksin õhtusöögid lisaks, siis tuleks peale maksta 48€ kahepeale ning piletite eest 110€ nägu. No läbirääkimised on veel pooleli ja vaestele "tudengitele" saab veel ehk veidi odavamaks tingida:):D

Siit ka küsimus teile, kes te juba saarel käinud olete: Miks on need kõik piletid ja sissepääsud nii kallid?

cala, kas saaksid mulle melile selle teekonna faili saata?
Omal samuti plaanis Moldovasse seiklema minna...sealt edasi veel Kreekasse, Itaaliasse jne.

petz1988@hotmail.com

Selline humoorikas ja tore reisikiri jõulude aegsest Egiptusest ning Iisraelist:)

http://www.haijaht.blogspot.com/