Leeni

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
 

4 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Sai külastatud Orlando ligiduses paiknev hirmkalliks peetav Discovery Cove. Käisime mehega kahekesi ja kuna novembri lõpp pole kõrghooaeg siis koos maksudega pilet 206 usd inimese kohta. Me ei võtnud ei delfiinidega ujumist ega juhtmeotsas vee all kõndimist, ehkki seda viimast oleks väga tahtnud. Muljed on ka ilma nendeta ülipositiivsed. Elu parim veepark, ehkki täiesti ilma liumägede või torudeta, ei ühtegi tava plastikatraktsiooni. Peamine tõelist nautlemist vääriv ala oli snorgeldamine korallide (eks nad ikka tehis olid aga üliaudentsed) ja kalade keskel. Esialgu kui hakkad vette minema siis suured raid lihtsalt tulevad jalge alla ja neid jätkub kõikjale, lisaks kalaparved ja suures koguses eri värvidega kalu. Kogu snorgeldusvarustus antakse, lisaks korralik kalüpso, suured käterätikud, isegi päevituskreem. Endal pole midagi vaja kaasa võtta, vett ka mitte.

Paketi sees on kogu päev läbi mitmekesise ja suure valikuga söögid ja ka lahad alkohoolsed joogid e. vein-õlu on joo palju jaksad. Kohale tasub minna muidugi kohe kui avatakse, sest kasvõi linnuala või ahvide külastamine ja lihtsalt niisama imekaunis dzunglilaadses olustikus jalutamine on ülimõnus. Delfiinidega ujumine on nagu kõikjal mujal: 10-ne inimeselised grupid ja neile siis aetakse need delfiinid ette kus siis paari sekundi jooksul tehakse foto. Ei tasu loota, et keegi saab privaatselt pikemalt delfiinidega tõeliselt ujuda. Hinna ja kvaliteedi suhe täiesti paigas, seda just päev läbi söökide-jookide näol.

Rediseke ja Pikuke olete ilmselt Novatoursi töötajad, kes üritavad asja siluda. Eriti Pikuke ( ilmselt ise üldse ei käinudki antud reisil ), kes väidab, et puhvet oli veel kell üksteist avatud. Peale kümmet vehklesid puhveti koristajad lappidega, letid olid tühjad. Kommenteeriti ainult, et kui oleks varem puhvetitöötajaid teavitatud siis nad oleksid ka toitu rohkem varunud. Puhvet olevat lihtsalt tühjaks müüdud. Ja muuseas: pildistasin puhveti sulgemiseajaga silti, nii et jätke häma. Lennukompaniid mina kohtusse kaevata ei saa, kuna mul on leping Novatoursiga.