sven186

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Venemaal ei ole autoga hullu midagi, maanteed enam-vähem korras...siin-seal mõni löökauk. Liiklus maanteedel samuti suht ok, aga peab siiski jälgima, et keegi veidral moel möödasõitu ei tee, nagu näiteks vasakult teepeenart kasutades,või mingilmuul moel ei ürita kolmandat sõidurada tekitada, aga see siiski suht harv nähtus. Suuremates linnades (üle 1mln inimese) liiklus muidugi pisut "elavam", aga kes suudab ümbrust jälgida saab hakkama.
Ma ei tea, kus see sihtkoht ukrainas asub, aga olles ukrainas alates 2007 üle 10 korra käinud tean, et mida vähem ukrainat sõita, seda parem, kuna teed on ikka VÄGA HALVAD. Suuremate linnade vahelised magistralid on nagu läti kehvemad maanteed ja kõrvalmaanteedel võib mitukümmend kilomeetrit läbida teise käiguga, kuna pead valima,millistest aukudest läbi sõita, mitte kuidas aukudest mööda sõita. Seega soovitan valida ukrainas vaid väga suurte linnade vahelisi magistrale. Näiteks Lvivist Ivano-Frankviski minnes on Lviv-Stryi tee enam-vähem, aga edasi tuleb juba 50-60 km/h keskmise kiirusega arvestada teeolude tõttu.
Valgevene kohta ei oska küll midagi halba öelda. Siiani pole valgevene piiksutajaga probleeme olnud...alates eelmise aasta märtsist. Teed ja liiklusolud samuti ok, kuna tasulised teed suht tühjad