Katrina40

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täna laekus raha Turkish Airlines tühistatud lendude piletite eest. Lend pidi toimuma aprillis 2020, piletid ostsin veebruaris Tripair kaudu. Pärast lõputut , kohati lootusetuna tunduvat tegelemist, kanti siis raha lõpuks tagasi. Raha maksis tagasi Tripair, kuigi vahepeal püüdsid nad väita, et lennufirma peab sellega tegelema.

Käisin 2 nädalat tagasi Istanbulis. Lufthansaga läbi Frankfurti. Türgis negatiivset testitulemust ei nõuta . Seal kohapeal maski kandmine oli igal pool kohustuslik. Nii, et kui julged praeguses olukorras reisida, siis Türgi täitsa okei sihtkoht.

Aitäh vastajatele :) Olen nüüd palju positiivsemalt meelestatud. Võtan lihtsalt lapse esimest korda Türki kaasa ja tahaks väga, et talle seal meeldiks.

Sain nüüd broneeringu tehtud. Tundub, et asi oli selles, et panin broneerides teise meiliaadressi (töö oma), krediitkaardi lepingus aga on isiklik. Need peavad siis vist samad olema !? Igaljuhul kui uut broneeringut tehes meiliaadressi sama panin, mis krediitkaardi lepingus, siis kõik toimis.

Kas Oysteri või travelcard-i mõju ulatub ka Stanstedi lennujaama või pean lennujaamast linna saamiseks ikka mingi eraldi pileti ostma?

Mul selline mure, et broneerisin piletid Tallinn-London-Tallinn, kõik sujus hästi, isegi broneeringu numbri andis, aga selline lause on: Booking is not confirmed until you receive email itinerary. Kontrollisin meili aadressi üle, kõik on õige. Proovisin siis teist, töömeiliaadressi, see ka ei sobi.Loomulikult pole meilile ka kinnitust tulnud. Kas oskate öelda, milles asi on? Siin on paar korda varem ka sarnane küsimus olnud, aga sellele pole keegi vastanud. Ehk on kellelgi kogemusi, mis sellisel puhul aitaks.

Olen nüüd tagasi ja toitlustamine kuulus hinna sisse. Lend siis Helsingi-Las Palmas. Oli sooja toidu ports, natuke niksi-näksi, kohv, tee ja väike jook. Kui juua lisaks tahtsid, siis sai seda juurde osta, samuti sai alkoholi lennuki pardalt osta.

Kas Londonis kohapeal easybus-ile piletit ostes on see oluliselt kallim kui neti teel ette ostes?

Tere!Selline probleem: broneerisin eile Ryanairi kodukalt 2 lennupiletit Londonisse ja tagasi, Tallinn-London lennuajad olid Depart TLL 14.55 and arrive LTN 15.40. Nii oli kirjas ka meilile saadetud broneeringu kinnituses. Täna vaatasin Ryanairi lehelt minu broneeringute alt, seal oli broneerig olemas, aga Tallinnast väljumise kellaaeg oli muutunud:väljumine 21.20 ja saabumine Lutoni lennujaama 22.05. Kas see ongi odavlennu puhul normaalne, kumba kellaaega nüüd uskuda. Lend ise toimub alles märtsi lõpus. Ja veel selline küsimus, kui broneeringut muudan nii et nihutan väljumise kuupäeva 1 päeva ettepoole (seal on see päevane Tallinast väljumise kellaaeg), hind on hetkel sama, kas sellega kaasneb mingi lisatasu?