Erkki01

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suured tänud Birgitile info eest ja loodan, et saate peagi elektri tagasi ning annad ikka edasi operatiivset infot olukorrast Boholil. Samuti loodan, et Jatsek, kes juba sel nädalal sinna kanti jõuab, edastab samuti värsket teavet toimuvast. Ise eeldan, et jõuan Boholile 20. novembril. Eks plaan on ikka snorgeldada, shokolaadimägesid külastada ja tarsiere vaadelda. Loodan, et ehk saab enne Boholile jõudmist mingisugust teavet, kas need tegevused on ikka üldse võimalikud. Ja üritaks muidugi ka midagi kohalike elanike heaks teha, abistaks vajadusel koristustöödel või ehitusel.

Väga huvitab, milline on Boholil olukord pärast taifuuni. Lennupiletid Manilast juba ostetud 20. novembriks Tagbilarani. Eks Birgit muidugi teab olukorda kõige paremini, muidugi kui sealsed sidekanalid üldse töötavad. Pärast Boholit plaanin minna Palawanile. Kui keegi oskaks sealse olukorra kohta pärast taifuuni midagi öelda, oleksin ka väga tänulik.

Nagu ma aru saan töötab Tagbilarani lennujaam nagu enne maavärinat ja võtab ilusti lennukeid vastu. Boholile olen plaaninud tulla novembri lõpus Manilast. Ilmselt on siis olukord parem kui praegu. Kas ma saan siin, Birg sinult tulnud infost, õigesti aru, et shokolaadimägesid on keeruline külastada?