Snaips

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ostsin hoopis lõpuks uue raamatu lonely planet Thailand :)

Naabrimees mitu päeva sa olid seal ja palju maksis see pakett ostetuna Pattayalt?

naabrimees kuidas seal oli? Vaatasin,et kui olen üksi läheb see mul üsna kalliks 3133 bht üks öö.

Jah Andresk :) nii ma mõtlesin teha ka,kui siit keegi midagi huvitavat ja head ei oska soovitada.

Tänud! Need tutvustused olin läbi lugenud ja seal jah sellest juttu polnud.mõtlesin,et äkki juba on see raamat ja oskab täpsemalt rääkida.Tablett on mul oluliselt mugavam, kergem ja mahub tasku .Ja kui selleks otstarbeks kasutan kestab aku mitu päeva.

Lendan 2.10.2016 bangkoki ja olen seal 8 päeva,kui keegi veel seal samal ajal on ja tahaks koos kuhugi vaatamisväärsusi vaatama minna või muud huvitavat koos teha ,võiks samuti endast märku anda.Mingeid kindlaid plaane pole esialgu.Endast veel,et 33 aastane mees.

Tsau!Mul oli umbes sama plaan,aga enne 25.02 ei ´õnnestuks minna.Ja vaba olen ma ka töölt kuni 05.03. Ise veel kaalusin siis sellist varianti veel,et kui palju aega pole siis näiteks mõne päevane trip kas siis Dublinisse või Barcelonase ja ka mõtlesin,et kellegiga koos oleks kindlasti asjalikum minna.Kas või Lätti,Leetu .Nii,et kui selleks ajaks veel kedagi leidnud,ei ole ja kuhugi läinud pole siis võiks koos kuhugi minna:) Mart +3580449441852

Tänan kõigile vastanutele.Ei täna pidin ostma,aga nüüd käin võibollla ikkagi Hrelsinki saatkonnas ära ja lähen siis ka mõni päev hiljem.

Ja see ilmselt ei mõju bangkoki lennujaamas kui öelda,et vahepeal ostad pileti gambodiasse näit?

Kas need piletid siis peaks ka homme ära ostma enne kui ülehomme lennukile lähen?

Vaatasin päris hea lisakulu tuli air asiaga KL 11000 bht kahepeale ja siis veel viisad. Enne polnud plaan minna sellepärast uimasin.

Ega vist päevaga ka Helsinkist ei saa viisat ilmselt.Äkki keegi veel teab selle kohta midagi? hapu lugu oleks küll kui siis maale ei pääseks.

Tere! Igast juttu on küll olnud siin,aga näit lendan välja ylehomme päeval ja viisat ei jõua enam muudmoodi teha kui kohapeal,aga piletid on ostetud,et kuu aega kohapeal.Kas ma kohe lennujaamast ei saa 2+2 näd viisat osta või peab vahepeal ikkagi pikendamas käima? Ja kui keegi oskab mingit toredat ja odavat ööbimist soovitada Bankokis võiks ka märku anda! Ette tänades.