kivex

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käidud pm sama märtsis...

Xcaret / Xel-Ha hulgast valiksin pigem ühe...isiklikult pigem Xcaret - piletid suht kallid. Pakuvad mõlemad ka nö "half-day" piletit kuid paljud atraktsioonid suletakse suht varakult ning poolepäevapiletiga jääb palju nägemata / tegemata. Xcaret õhtune kultuuriprogramm oli asjalik ning meie jaoks pargi külastamise suurim väärtus.

Soovitan saarte külastused komplekteerida ise st. osta laevapiletid ning korraldada transport - lihtne. Isla Mujeresel rendi golfcar - saar väike...see hästi mobiilne ja mugav. Saarel suurt midagi vaadata pole peale maaliliste kariibide ega teha peale hea toidu nautimise / päevitamise.

Chitzen-Itza's käisime liinibussiga (pilet Ticabus) - rendiauto samuti võimalus....sinna vist tassitakse iga ameerika turist imikust raugani :). Olen külastanud ka Tikali Guatemalas ning viimane jättis võrreldamatult ehedama mulje.

Soovitan veel nimistusse lisada Tulum - üks maailma ilusamaid randu ning põnev maiade linnak rannakaljudel

Paar päeva tagasi kasutasime samuti jagatud mikrobussi elik collectivo varianti suunal Cancun - PcD. Hind lennujaamast 240 peesot. Kiire, mugav ja usutavasti ka soodsam kui ettetellitud transport. Hotellis olime ajal, kui lend oleks pidanud maanduma :) Avastasime, et vastusuunaline transport on 4x odavam - küll suure bussiga, aga siiski...

Olemas! Ma olen ikka korraliku mõraga :P ...otsisin terve Aurinkomatkat.fi lehe läbi no ja ei leia... Piletid ostetud 16.11 väljumine hind 495...

Ikka ei leia :( Ideaalis läheks 23.01 aga see hind ja tsarter nii atraktiivsed, et paneks plaane muutma küll...

Hilinereisija: otsin ka praegu Mehhiko pileteid. Kuhu Mehhikos sellise hinnaga ja kes müüb? Tänud!

Tere,

olen sama mure küüsis samal marsruudil, ainult vahega, et ainult käsipagasiga. Kuna kogemust vähe, siis küsingi - kas tundub reaalne?

Tänan