OTarmo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
16 postitust
24 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! 17.01 2020 seisuga jäänud veel 1x kahene tuba ja 1x peretuba (toas 1 lai voodi 1 ühene voodi ja lahtikäiv diivan)!

Bussis on igale täiskasvanule arvestatud 1 kahene iste!

Kui on huvi siis rohkem infot saab:

olutarmo@hot.ee

või 5278563

Tänase seisuga vähemalt 8 kohta saadaval!!!

Tervitus!
Meil pakkuda vabu kohti veebruari lõpus Slovakkia suusareisile ja märtsi lõpus Austria (Söldeni) suusareisile!
Kui on huvi anna märku olutarmo@hot.ee!
Tervitades Tarmo

Tervitus! Jasna on võrreldes  Lomnicaga tunduvalt suurem keskus. Lomnica aga on Slovakkia kõrgemate ja järsemate nõlvadega keskus. Lomnical sõltub sõidumõnu palju ilmast!!!!


Tervitus!

Tuleme 24 Slovakkia suuskama!!!

Buss on küll 60 ne. kohaline aga reisijaid võtame kaasa ainult 35!!!

Reisi algus ja lõpp Rakveres. Rakvere-Tallinn-Märjamaa-Pärnu

Pakkuda veel viimased kohad 180.- eurot! Kiiremad saavad kaasa!

Tänase seisuga on ka veel kohti pakkuda võtke julgelt ühendust !!!

15.01 seisuga 6 kohta vabad!!! Ootame veel toredaid reisikaaslaseid ühinema!!!!

Tänase seisuga 12.01 on veel vabu kohti!!!!!

Reisikirjeldus:

Pühapäev 24.01.2015
Reisi algus Rakverest kell 5:00. Väljasõit Tallinnast 6:00. Esimene peatus Pärnu ~ 8:00 (kui Raplast või mujalt teepealt on seltskonnaga liitujaid siis väiksed pausid ka teepeal). Seejärel liigume läbi Läti ja Leedu. Orienteeruvalt 13:00-14:00 vahel teeme lõunasöögiks natuke pikema pausi. Öö möödub bussis Poolat läbides.

Esmaspäev 25.01.2015
~7:00 paiku peaksime jõudma Liptovski Mikulase linna. Käime ära hotellis ja võimalusel saame kätte oma toad. (Sõltub kas enne meid olevad kliendid lahkuvad hotellist pühapäeval või esmaspäeval). Kui toad saame viime asjad hotelli ja liigume edasi Jasna suusakeskusesse. Kui tube hommikul kätte ei saa liigume edasi Jasna suusakeskusesse ja vahetame seal riided. Jasnas enne mäele minekut teeme väikese hommikueine.
Esimese päeva veedame Jasna suusakeskuses. 16:00 suletakse tõstukid, ~16:30 koguneme kokkulepitud kohas bussi juurde kus asjade pakkimisega koos teeme ka kerge eine ja sooja joogi. Seejärel liigume tagasi hotelli.

Teisipäev 26.01.2015
Hommikusöök hotelli restoranis. 8:30 väljasõit Jasna suusakeskusesse. ~16:30 koguneme bussi juures kus ootab kerge eine ja soe jook. Seejärel liigume tagasi hotelli. 18:30 väljasõit Tatralandia veeparki. Veepargis veedame umbes 3 tundi ja seejärel toob buss tagasi hotelli.

Kolmapäev 27.01.2015
Hommikusöök hotelli restoranis 8:00 väljasõit Jasna suusakeskusesse. Kui seltskonnas on vähemalt 15 inimest kes sooviksid külastada Tatranska Lomnica suusakeskust siis buss liigub nendega edasi Lomnicale. (Lomnical veedetud suusapäev tuleb bussisõitudele kuluva aja võrra lühem). 16:30 on buss tagasi Jasnas ja teeme kerge eine ja sooja joogi. Seejärel liigume tagasi hotelli.

Neljapäev 28.01.2015
Hommikusöök hotelli restoranis. 8:30 väljasõit Jasna suusakeskusesse. 16:30 kogunemine bussi juures, kerge eine ja soe jook. Seejärel liigume tagasi hotelli. Kui on soovijaid teeme tunnise peatuse Tesco kaubanduskeskuses mis jääb hotellist jala natuke liiga kaugele.

Reede 29.01.2015
Hommikusöök hotelli restoranis. 7:40-8:10 pakime kõik oma asjad bussi. 8:10 väljasõit Jasna suusakeskusesse. 16:30-17:00 koguneme bussi juures teeme kerge eine ja sooja joogi ning pakime ära oma suusavarustuse. 17:30 liigume edasi Bešenova termaalvee basseinidesse. Seal veedame kuni 2 tundi ja seejärel ~21:00 alustame koduteed läbi Poola.

Laupäev 30.01.2015
Bussireis läbi Poola, Leedu Läti ja Eesti. ~21:00 peaksime jõudma Tallinna.
Teepeal teeme mõned söögi ja WC peatused.

Hinnas sisaldub:
Bussisõit mugavustega reisibussis (kuumad joogid, WC, kliima, DVD). Kasutame Hansa bussiliinid AS Pärnu osakonna teenust.
4 ööd hotellis Klar koos hommikusöökidega, kaheinimese toad, WIFI. Hotellist kesklinna ca 700m, lähimad söögikohad ja suur kaubanduskeskus ~300m
Bussi transfeerid mäele ja tagasi koos kerge eine ja kuuma joogiga peale mäge.
1 kord transfeer Tatralandia veeparki ja tagasi.

Soovituslik:
Kindlustus:
Euroopa ravikindlustuskaart tagab teile esmaabi! Kindlasti soovitame suusareisile minnes teha TERVISEKINDLUSTUS. Iga reisija peab kindlustuse ise tegema.

Mäepiletid:
Tatranska Lomnica – ca 35 €
Jasna - ca 37 €.
Suusa ja lumelaua varustuse rent ca 10-15 €/ päev
Ostes 5 päeva pileti saab soodsamalt ja sama pilet kehtib ka Lomnical.

Veeparkide külastus ca 11-20 €

Õhtusöögid:
Liptovski Mikulases on üsna häid söögikohti (poulaarne Route 66 hotellist vaid 700m) hinnad enam- vähem samad mis Eestis.
Võimalus tellida õhtusöögid ka hotellist.

Slovakkia infole lisaks : buss on küll suur aga inimesi tuleb kaasa 34! Tegemist ei ole ühe suure sõpruskonnaga vaid mitmed väiksemad pundid on oma jõud ühendanud! Vabu kohti ei ole enam palju nii,et kes tahab veel kaasa tulla andke võimalikult ruttu teada!!!

4 suusapäeva Jasnas (www.jasna.sk) 1 päev võimalik valida kas Jasna või Lomnica. Lisaks käime ka Tatralandia veepargis ja enne kojusõitu Beśenova termaalvee basseinides! Hetkel on veel vabu kohti!!!!

Kui keegi veel tunneb tõsist huvi reisi suhtes siis andke võimalikult ruttu teada vabu kohti ei ole enam palju jäänud!

Hinnas sisaldub:
Bussisõit mugavustega reisibussis (kuumad joogid, WC, kliima, DVD). Kasutame Hansa Bussiliinid AS Pärnu osakonna teenust.
4 ööd hotellis Klar koos hommikusöökidega, kaheinimese toad, WIFI. Hotellist kesklinna ca 700m, lähimad söögikohad ja suur kaubanduskeskus ~300m
Bussi transfeerid mäele ja tagasi koos kerge eine ja kuuma joogiga peale mäge.
1 kord transfeer Tatralandia veeparki ja tagasi.

Hetkel on veel vabu kohti kui on huvi votke julgesti uhendust!

Tanase seisuga 6 kohta veel pakkuda!

Täname kõiki huvilisi tänaseks kõik kohad broneeritud!

Tänanse seisuga on Slovakkias mägedes veel lund väga palju ja rajad suht heas seisukorras!!!

Jäänud veel 2 kohta!!
Kui on huvi siis võtke ühendust olutarmo@hot.ee

Tere!
Kuna üks 4 seltskond jääb väikeste traumade tõttu kõrvale siis pakkuda veel 4 vaba kohta! Broneeringuga suht kiire!!!!

Tere!
Majutus on Liptovski Mikulase linnas (Jasna suusa keskusest 15km) hotellis.
Hind tuleb kokku 260 eurot ja see sisaldab kogu transporti, ööbimisi ja hommikusööke.

Tere!
Olen korduvalt käinud Slovakkias ja ööbinud viimased 4 aastat just Liptovsky is. Võrreldes Popradiga on linn õhtuti muidugi üsna rahulik aga paar korraliku kõrtsu on kus saab hästi süüa ja juua (Rout 66) ja kui omal hea seltskond kaasas siis ju kõik ok! Paar ööklubi on ka linnas ja mõnikord on neis isegi päris korralikud peod olnud! Üldiselt Mikulase eelis on lühike sõit Jasna ja tagasi, samas Aguapark on ka 2km kaugusel! Kuna enamus muid keskuseid peale Jasna tundub Slovakkias paras loto olevat(mäed kehvas seisus ja tõstukid ei tööta jne...) siis olemegi viimased 4 aastat valinud ööbimiseks just Mikulase.
Mis ajal veebruaris minek ja palju seltskonda on?
Kui rahva kokku saame siis plaanis ka vabariigi aastapäeva paiku üks suusareis teha ja ööbime ka Mikulases.

Olu