janemand

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud info eest. Kui reisilt tagasi oled, siis oleks tore su esmastest kogemustest kuulda.

Tere,

kas kellelgi on varasemaid kogemusi Pariisist 'Paris Beauvais Tille' lennujaama liiklemisel? Milline variant on mugavamaks ja soodsamaks osutunud? Rongiga minnes tuleb vist vahepeal ümberistumine teha? Kas buss või rong sõidab lennujaamale lähemale?

Ei ole ise varemalt mäesuusatamisega tegelenud, seetõttu väga suurt ülevaadet teemast ei oma. Hakkas huvitama, et kas ja millises suusakuurordis oleks võimalik ca 5 000 EEKi eest nädalane puhkus veeta. Rootsi ja Slovakkia oleksid vist kõige odavamad piirkonnad. Kas keegi oskab oma eelnevatest kogemustest kommenteerida, kuivõrd reaalne on sellise eelarvega suusapuhkus korraldada. Või jääb tavaliselt taoliste puhkuste eelarve ca 10 000 EEKi kanti? Mäe piletid ja varustuse rent vist võtavad juba ca 5 000 EEKi.

Tere,

Kas kellelgi on eelnevaid kogemusi, kuivõrd tõenäoline on, et Tenerifele sõiduks odavlennufirmasid (easyJet, Ryanair jms) kasutades on lennuaegasid võimalik planeerida selliselt, et saaks samal päeval edasi sõita ja ei peaks ööbimiseks vahepealses peatuspaigas hotelli broneerima (öösel ju lennujaamas viibida ei tohi?). Vägisi jääb mulje, et selliselt ei olegi võimalik Tenerifele jõuda. Kuulaks hea meelega teiste reisisõprade kogemusi, kuidas ümberistumisi korraldasite, kui kasutasite vahepealseks ööbimiseks hotelle, siis milliseid soovitate jms.