reine-rainer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
20 kommentaari
Viimased kommentaarid

Broneerimissüsteem on lõiganud viimase lennu välja kuna seda ei toimugi enam.
Piletil polegi enam viimast jätkulendu.
Kui piletil oleks see siis muidugi nn poolelt teelt peale ei lasta.

Endal on juhtunud AirFrancega lugu kus usast tagasiteel esimene lend LAst Detroiti oli kavast maha võetud ja AirFrancega ühendust võttes üteldi, et me ei näegi, et te oleks pidanud juba LAst peale tulema.Ütlesid, et neil süsteem näitabki, et Detroidist alates.Saatsin bronni koopia kus esimene lend peal siis leiti uus lend kuidas sain LAst Detroiti

Swissairi lehel sisse logides piletid olemas Riia kuni Delhi ja tagasi.Tegelikult Delhi sobib veel paremini.Ise küll suskima midagi ei hakka. Ei saa aru miks nad kehtima ei peaks. Lasen mingi aja pärast uuesti piletid mailile saata.
Kui piletitest loobuda tahaks siis saaks nüüd vist seda teha ja raha tagasi küsida kuna enam sihtkohta ei jõuaks "õigeks ajaks"
Ise ostsin läbi expedia.se lehe ja mingeid kirju pole saanud, tühistamise jne kohta. Piletid aprilli lõpus minek

Nagu ikka googeldades leiad vastused :) Siit leiad abi http://www.crazy-cod.com/Welcome_to_Crazy_Cod.pdf
Olemas nii tee kaardid kui ka praami ajad või vähemalt kohad kust neid leida. Tundub väga inforikas dokument olevat.

veel infot http://www.anglersworld.tv/sea-fishing/troms-region/arnoy%252525252bkv%2525252525e3%2525252525a8nangen%252525252bfjord/

Tundub kalameeste paradiis olevat :)

Kui lennukiga minna soov siis Tromso . Sealt kiire praamiga edasi saarele mis võtab aega 2 tundi.

Palun
rainer

Äkki veel abiks.
Arvan, et eks erinevatel lennufirmadel erinevad reeglid. Tuleb lihtsalt piletit ostes kõige peenem kiri ka läbi lugeda ja kindlasti siis selle lennufima lehel kõik tingimused loomulikult olemas kelle pileteid soovid osta.

Näitena võin näiteks eesti õhu variandid/hinnad tuua Tallinn Copenhageni lennule.

€86.90 Light eco

LIGHT pilet ei sisalda äraantavat pagasit.
Reisimine ainult käsipagasiga
kuupäeva muutmine, nime muutmine piletil ei ole lubatud
piletit tagasi ei osteta
Pileti kehtivus 12 kuud alates väljalennu kuupäevast

€96.90 Eco

Pileti kehtivus 12 kuud alates väljalennu kuupäevast, kuupäeva muutmine, nime muutmine piletil vaid enne väljalendu 75€ /suund pluss võimalik hinnavahe (Tallinn-Kuressaare-Tallinn, Tallinn-Tartu-Tallinn liinil 9.60€/suund, teiste lennufirma lendudel reisija nime ja kuupäeva muutmine ei ole lubatud), piletit tagasi ei osteta, pagasilimiit 1 ühik, max 23 kg. TÄHELEPANU! Kui esimene vedaja pole Estonian Air kehtivad teise vedaja pagasireeglid. Kindlasti tutvuge piirmäärade ja tingimustega vedaja kodulehel. Näiteks Cimber Sterling lendudel on registreeritud pagas alati lisatasu eest.

€269.90 Flex eco

Pileti kehtivusaeg 12 kuud alates väljalennu kuupäevast, kuupäeva muutmine enne väljalendu tasuta, nime muutmine tasuta, piletit saab tasuta tagastada pileti kehtivusajal, toit ja jook pardal tasuta (teiste lennufirmade lendudel võib pardateenindus olla erinev), pagasilimiit 2 ühikut, max 23 kg ühik (teiste lennufirmade lendudel võib pagasilimiit olla erinev), check-in äriklassi lauas Tallinna lennujaamas.

€365.90 Business

Pileti kehtivusaeg 12 kuud alates väljalennu kuupäevast, kuupäeva muutmine pileti kehtivuse ajal tasuta, nime muutmine ei ole lubatud, piletit saab tagastada pileti kehtivuse ajal tasuta, toit ja jook tasuta, pagasilimiit 2 ühikut, max 32 kg ühik, äriklassi check-in ning ootesaalid Tallinnas ja sihtkohtades

Pole kunagi vajadust olnud muuta või katkestada sealt ostetud lende.
Aga pakun, et nii nagu odavate piletitega ikka siis puudub võimalus tasuta pileteid muuta või katkestada. Nemad ju ainult vahendavad lennupileteid. Arvan, et kui soovid muuta või katkestada siis peaksid pöörduma otse lennufirma poole kelle piletid sa siis vahendaja abiga soetasid.
Tihti on nii, et kui piletit ostes valid selle võimaluse, et piletit saab tasuta muuta katkestada jne siis maksad piletit ostes ka topelt hinna.

Kui keegi minu väited ümber lükkab kuulaksin ka ise huviga :)

rainer

pileti ostmiseks olen ise kasutanud:
orbitz.com
dohop.com
ebookers.com
http://www.reseguiden.se/flyg

Neist viimane andis näiteks eile vaadates reisile tll-mia minekuks märtsi algus ja tagasi märtsi lõpp kõige soodsama hinna.

kuidas kunagi siis kuskilt lehelt soodsamalt pakub. Otse lennufirma lehelt ka igaks juhuks üle vaadanud mis hinda sealt siis pakub.

Loodan, et abiks.
Rainer

Ahoi.
Tore kui keegi ikka viitsib asju kirja panna, et teistel oleks lugeda ja mingit aimu kohalikust elust olust.
Käisin eelmine aasta umbes samal ajal. Natuke teistmoodi kui enamus vist. Seljakotiga ja võimaluse korral ühistranspordiga rännates. Kui keegi lugeda viitsib siis saab aimu hindadest ja minu vaatenurgast asjadele. Algab siit http://srilanka-india2011.blogspot.com/2011/02/sri-lanka-esimene-paev-13-veebruar-2011.html

Päikest ja rahu.
Rainer

Kahjuks ei oska ütelda palju autojuhi teenus maksab. Kindlasti leiad sellele küsimusele vastuse ka siit foorumist varasemaid postitusi uurides.

Oleneb kui mugav olete ja kas reisite lapsega jne. Ise soovitaks omal käel ringi vaadata aga tean, et see paljudele ei sobi. Kui mõttes on ise ringi vaadata siis soovitan kasutada transpordi piletite ostmiseks http://www.makemytrip.com/ lehekülge.

Vestlesin kevadel Indias ühe 60-70 aastates Inglise vanadaamiga. Küsimusele, et kas olete Indias esimest korda vastas ta, et põhimõtteliselt küll, kuna esimest korda mõned aastad tagasi tegi ta mõttetu "klaasituuri" nagu ta ise seda kutsus ehk autojuhiga ringi sõites aga nüüd näeb ikka Indiat palju rohkem kui oma peaga kohti valides ja ühistranspordiga sõites.

edu
Rainer

Ahoi. Reisisin aasta alguses Sri Lankas. Taksot ega autojuhti ei võtnud aga hindadest ja kohtadest kus käisin saab ülevaate minu väikesest blogist.
http://srilanka-india2011.blogspot.com/2011/02/sri-lanka-esimene-paev-13-veebruar-2011.html

Loodan, et on kellegile abiks.

r

Tere.

Lehed mida ise olen kasutanud lennupiletite leidmiseks.

orbitz.com
ebookers.com
dohop.com

Ja siis hiljem vaadanud konkreetset lendu ka lennufirma enda lehelt hinna võrdluseks.

100euroga Stockholmist http://www.norwegian.com/en/flight/lowfare/?D_City=ARN&A_City=PRG&TripType=2&D_Day=1&D_Month=201107&R_Day=1&R_Month=201107&AdultCount=1&ChildCount=0&InfantCount=0

Viimase hetke pakkumisi algusega skandinaaviast http://www.reseguiden.se/sista-minuten?maxprice=&ticketonly=&event=result&city_id_dep=&date_from_min=&country_code_dest=&length=&company=&order_by=price

Äkki on abiks. Palun

rainer

IHI Bupa kindlustust pakub ka http://www.worldnomads.com/ ja minu arvates palju soodsamalt kui otse IHI lehelt ostes. Aga loe ise tingimused läbi.

Ma mõtlesin, et kui on palju kraami ehk nii vähemalt saja kilo ringis. Olen autoga küll niiütelda Eesti tagasi kolinud kus jalgratas ja riiulid ja muu kraam oli sõiduautos nii, et keegi teine küll poleks peale minu autosse enam mahtunud.
Kui sa räägid, et sinul on 30-40 lisakilo rohkem lennukile lubatust siis arvan jah, et postiga kõige odavam või siis kullerfirmaga. Või äkki liigub mõni tuttav sama liini pidi ja on nõus mõne lisakilo kaasa haarama.
Äkki mõni veoauto juht saab sind aidata. Üks foorum siin http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?fgid=15

Tere. Minul tekib küsimus, et miks on vaja autoga kindlasti reisida?
Kui sellepärast, et on palju asju vaja transportida siis arvan, et tunduvalt odavam on ise lennata ja asjad transpordifirmal Eesti lasta tuua. Loomulikult on hinnad Eesti firmadel soodsamad. Küsi palju maksab ühe euroaluse transport Eestisse?
Pakun, et odava auto ost tuleks soodsam kui rentida üheks otsaks. Pärast saad auto kasvõi vanametalli kokkuostu viia ja saad pea 200 euri tagasi :)
Aga kõik see on oletus. Kui esimesele küsimusele vastuse saaks siis saab edasi mõelda.

Tere.
Proovi Eesti Kodu listi sellise palvega kuulutus panna. Kuigi ta natuke imelik palve on :) , äkki keegi reisib. Parem küsi kas keegi reisib lähiajal ja oleks ruumi. Eks siis saad privaatselt edasi hiljem arutada mida vedada oleks vaja :)
http://www.facebook.com/group.php?gid=188625845266#
Mõttest saan aru ja olen isegi trantsportinud õlut endale ja tuttavatele kui veel Taanis elasin. Kõik Eesti kraam on alati defitsiit :) Eesti asju leiab ka Moskva poest aga hinnad päris kallid. Pood asub Nørreport jaama lähedal/kõrval Nørre Voldgade tänaval Ørstedsparkeni vastas.
Ma ei tea kas on olemas veoauto juhtide foorum. Proovi leida ja sealt küsida.
Võibolla lendan ise sellel või järgmisel nädalal Taani siis saaksin küll aidata. Lendamine selgub lähipäevil. Siidrit vaevalt lennukiga vedada jõuan aga kange alkoholiga saaksin siis aidata.
Taanlased on minu arvates väga kahtlevad tundmatute söökide ja jookide suhtes niiet edu igaljuhul Eesti kraami tutvustamisel :)
0,5 Viru Valge kirsiviin peaks mul veel Taanis olema. Äkki on seegi abiks. Uurin ja vaatan kuidas siis selle sa kätte saaksid.

Õnneks ei suuda keegi torrenteid kinni panna. Kolmas osa ka olemas. Head vaatamist. Ja mida rohkem asja keelatakse seda rohkem inimestel huvi tekib asja vastu. Aga võibolla ongi see reklaamikampaania :)

Tere. Vahendustasu on iseasi aga deposiiti nõutakse paljudes riikides tavaliselt ette 2-3 kuu rendi ulatuses. See on selleks, et kui midagi korteris peaksid ära rikkuma siis hiljem on sinu käest väga raske raha kätte saada :)Hiljem välja kolides saad muidugi selle tagasi kui olid hea rentnik. Lepingut tehes tasub iga pisiasi mis tundub katki/kulunud kirja panna, et hiljem ei tekiks lahkarvamusi. Deposiidist pääsed tavaliselt siis kui rendid tuttava käest. Aga kahjuks ei oska sind korteriga aidata. Äkki oli kuidagimoodi abiks :)

Ühesõnaga saad passi taotleda kui biomeetrilised andmed pole vanemad kui kaks aastat e-posti ja posti teel. Kui vanemad siis saad taotleda New Yorgi välisesindusest kust võetakse uued sõrmejäljed. Kätte on võimalik saada passi siis New Yorgi välisesindusest või ka aukonsulite käest. Aukonsulite nimekirja Ameerikas leiab siit http://www.vm.ee/?q=node/5482