Sussamzay

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänan soovituse eest, kindlasti homme loen veel juurde ja uurin ka muid pakkumisi, ennem kui otsustan.

Paistab muidu, et Ameerika ise ei olegi kallim, kui muu maailm, vaid kallim on just Ameerika Ühendriikides. Nimelt valikusse andis kindlustuse katvus alaks kaks varianti - kogu maailm, sh USA ning kogu maailm, va USA.

Hea Kurimoor, see tekitas esmavaatlusel veidi segadust, kuid peale natukest süvenemist sai asi selgeks.

On olemas kaks varianti:

*Aastane korduvreisikindlustus - ühekordne maksimaalne välismaal viibimise lubatud aeg on erinevate pakkujate vahel 30 kuni 45 päeva.

*Tavareisikindlustus - lasi maksimaalse järjest välismaal viibimise ajaks valida täpselt 365 päeva (see on ka kallim variant, kui esimene).

Terv, Kustas

Uurisin siin vahepeal omajagu. Kool pakub ka kindlustust (1 aasta ca $600), kuid see ei ole kohustuslik. Hetkel vaatasin Iizi.net kaudu, kus oli pakkumisi kolmest tuhandest kuni kaheksateist tuhande kroonini (1 aasta).

(kirjutasin hinnad juurde, ehk on kellelegi abiks)

Terv, Kustas

Tervisekindlustus F1 õpilasele?

Tere.

Lendan ära nädala pärast USAsse kooli. Kuid, udupea nagu ma olen, ei tulnud ma varem sellepeale, et äkki võib mul järgnevate seal viibivate aastate jooksul ka meditsiinilist abi vaja minna.

Kas kellelgi on kogemusi tervisekindlustusega F1 õpilasele? Kas peaks kindlustuse tagema mõnes USA firmas või Eesti firmas? Mõnda konkreetset firmat on soovitada? Igasugune info on teretulnud.

(Google'ist oskan ise ka otsida ja seda ka teen)

Tänan, Kustas