Matkad

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 2 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Lendan igal aastal 2-3 korda lõunamaadesse matkama. Mõningaid teadmisi on kogunenud ja siit soovitused kerge varustusega odavast matkamisest: http://matkajuht.blogspot.com/2012/05/matk-kerge-matkavarustusega-nipid-ja.html

Tere,
Peaaegu kõikidele küsimustele saad vastuse siit: http://sites.google.com/site/matkaja2/goa2006
Käisime Goas ka 2008, siis vaktsineerimisi ei teinud, malaariatablette ei söönud. Päevikus leiduvad hinnad korruta u 1.2-ga. Niipalju on vahepeal inflatsiooni olnud. Goa lennuväljal on omavalitsuse turismiinfopunkt. Sealt soovitatakse korralikke majutusi. Kui see on kinni siis võtke lennuväljalt pre-paid taxi, maksate norm hinda ja viib teid ka mõnda normaalsesse majutusse.
Kohale mine väikese seljakotiga, soe maa. Lisaks vabastad ennast igasugusest murest pagasi ja varguste pärast. Meie seljakotid kaalusid 5 kg. Kui millestki hakkad puudust tundma, siis koha pealt saad imeodava hinnaga nii riideid kui muud vajalikku. Dokumente ja raha kanna nagu ikka reisides enda ligi (kõhu- või rinnakotis). Igal pool kauple, kauple, kauple.
2 nädalat ühes rannas istuda on igav, rendi roller ja jääge sinna randa ööbima, kus päikeseloojang teid tabab. Küsige ükskõik kellelt majutust ja tal on kindlasti sõber kes peab odavat majutuskohta.
Otsi viisataotlusesse internetist suvaline Goa hotell või külalistemaja.
Kuritegevusega ei ole kokku puutunud