Helikesekene

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime mai lõpus Riia-Girona-Riia. Gironast võtsime rendiautod läbi rentalcars.com-i. Mõlemad autod rentisime Firefly firmast, üks oli päris uus (sõitnud 10km) ja teine oli sõitnud 3000km. Teenindus suurepärane, autod vahetati sama raha eest suuremate ja automaatkäigukastidega variantide vastu. Pole nagu ühtegi paha sõna öelda. 

Kuidas seal praegu veetemperatuuriga on? Kas saaks juba ujuda? Meil minek 21.05

Ryanairiga saab ka Kaunasest soodsalt Küprosele, Lõuna-Eesti inimestele see variant ka täitsa laual. Ise läheme mai lõpus sealt. Neljakesi minnes see +300km pole üldse hull, hinnavõit märkimisväärne :)

meie sõidame Pafosesse Kaunase kaudu Ryanairiga, hind vägagi normaalne

Meil on renditud auto. Soovime minna Famagustasse ja Karpasia poolsaarele. Oleme neljakesi, seetõttu peaks olema soodsam rendiautoga käia. Ja üritame kaardi abil käidud saada, on see ilmvõimatu?

kohver on uus, Dunlop firma oma, asub Tartus

Hei Ozzy65 , meie oleme ka mai lõpus 10 päeva Põhja Itaalias. Marsruudiks samuti Milano-Genova-Monaco. Äkki jagad infot meilegi mis sa vahepeal leidnud oled :) Meil plaan väike rannapuhkus ühitada ümbruse vaatamisega, ühe päeva tahaks ka Monacosse ära eksida.

Ma pole küll kõiki randu seal kandis külastanud aga võin öelda, et Barcelonast lõunasse on liivarannad, põhjapoole pigem sellised kruusarannad ehk jämedama liivateraga rannad.

No meie lendame 8kesi ja ostsime kahekaupa pileteid, tendents oli kallinemise suunas. Aga keegi üle 200 euri ei maksnud sellegipoolest edasi-tagasi piletite eest.

Meie läheme oktoobri alguses Tallin-Girona-Tallinn. Lennupiletid olid 130 ja majutus villas 40 euri nägu. Valisime otseliini mugavuse ja aja kokkuhoiu pärast. Kohapeal rendime lennujaamast nädalaks auto- mugav :)

Tartus üks firma rendib. Meie käisime septembris pere ja tuttavatega Hispaanias ja kuna meil olid vanemast ajast ainult suured kohvrid olemas, mis käsipagasisse ei sobinud, siis otsisime tuttavate kaudu väiksemaid kohvreid ja saime nende kaudu kontakti. Kohvrid olid täitsa uued ja kuna me võtsime tema kaudu kindlustuse ka, siis saime nädalaks kohvrid renditud 15 euriga. Eriti hea oli rentimise puhul see, et kohvriga oli kaasas ka pagasikaal, millega sai kaasavõetud asjad kaalutud enne lennujaama minekut ja tagasi tulles oli sellest eriti kasu. Hotellis sai kõik kohvrid nii pakitud ja kaalutud, et lennujaamas enam muretsema ei pidanud. Ma täpset nime ei mäleta, kuid ühendust saab meili teel janno@reisikindlustus.ee

leenasuvele suur tänu info eest.

Väga äge, kuna Tarragona pole meie peatuspaigast kaugel, siis kindlasti jätan selle meelde. Tänan

Ryanairi hinnad head jah aga meile kuupäevad ei sobinud:)

Shopping Barcelonas ja selle ümbruses

Läheme perega septembris Barcelona lähedal asuvasse Cambrils (Valencia poole sõites umbes 100km) linnakesse puhkama. Kas seal ümbruskonnas on ka ostlemiseks kohti (nt. outletid, Nike tehasepoed jne) Kes käinud, palun jagage informatsiooni. Lisaks tahtsin uurida mida põnevat sealkandis veel teha oleks.

Mina lendan otse Estonian Airiga 17.09, edasi-tagasi pilet koos Cherry.ee sooduskampaaniaga tuli 2000 EEK, ajakulu vaid 4 tundi, kuna Tallinnast otselend:)