mihkels999

Uus kasutaja ja toimetuse liige, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

54 meeldimist
125 postitust
158 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ka huvitav teema, mitmes õlu läheb Margus :D ?

Üle Saksa või Riia on test vajalik tagasiteel transiidis. 
Kuidas üle Helsingi olukord lennates on?

Otselende hetkel pole, kui Lufthansa või airBalticuga lähed, siis tagsiteel ka test vajalik. SAS vist ei nõua?

See tähendab siis testimist mõlemal suunal enne lennureisi?

Teab keegi, kas on ka mingid erinõuded Itaaliasse saabumisel Prantsusmaalt?

Kui suudate KLM'i tabada, siis küsides annavad olemasolevate piletite väärtuses voucheri kehtivusega 1 aasta. Uut broneeringut tehes peab perekonnanimi vähemalt sama olema (väitis näitsik Filipiinide kontorist).

Piletid peavad muidugi olema ostetud otse KLM'ist.

Lendasin konkreetselt sama marsruuti (CPH-EBB) Turkishiga novembris ja ei olnud vähimatki probleemi Kopenhaagenis ega Istanbulis. Samamoodi hankisin viisa piirilt.
Viisa piirilt oli muuseas kiirem variant, kuna valdavalt läksid kõik tegelased eelvormistatud viisa järjekorda :D.
Maksumus piirilt oli 50USD.

Hei!

Opodo error siis muidugi. Probleem on ainult selles, et seda raha sa tõenäoliselt kunagi ei näe, sest opodoga suhtlemine on pehmelt öeldes keeruline. Kui vastuse saad, siis tõenäoliselt piiiiikkkkkkkaaaa viivitusega. Kunagi püüdsin nendega suhelda, kuid vastus kirjale saabus umbes 1 aasta pärast. Eks pead kaaluma, kui palju eurosid su ajurakud ja aeg väärt on, enne kui ennast asjasse pühendad.

Eelistan kohapealset seikluslikku improvisatsiooni kindlaksmääratud "kohustuslikule" narratiivile.

Mytrip vahetas just mõni päev tagasi oma kodulehe platvormi. Ehk on kuidagi sellega seotud?

Telgi ja häälega reisinuna seal pole olnud isegi teadlik sellisest kohustusest. Sisenedes ja väljudes pole kunagi probleeme tekkinud, st keegi pole küsinud registreeringut.

Kirbusk, anna märku, mis reisikorraldajaga oli tegemist. Pealkiri "Reisikorraldaja  SupermegadreamReisid omaalgatuslikud viisatasud Euroopas"  Delfis või Postimehes oleks kindlasti hea klikimagnet.

Mis kanali kaudu on piletid ostetud?

On väga võimalik, et sind ei lasta Gruusias ilma Vene viisata lennukisse, kuna lennud pole ühe pileti peal.

Minu arust oli nii, et kui sisened riiki mõnest kollapalaviku ohuga riigist, siis küsitakse. Kui aga tuled lennuga Euroopast, siis ei tohiks vajadust olla. Samas kui tuled KLM+Kenya Airways komboga üle Dari, võib suure tõenäosusega vajalik olla.

Mytrip saadab broneeringu kinnituse meilile. Võta booking see booking reference, mis näidatud alloleval piltnäitel ning logi seda kasutades sisse lennufirma kodulehele.  Kui lennufirma kodulehel on samuti ebakõla, võid ju lennufirmale proovida kirjutada.[[35289]]

Kes lähevad on-arrival variandi peale ning lendate Tallinnast airBaltic + KLM/AF variandiga, siis Tallinnas  küsis airBaltic minult nii pagasi äraandmisel, kui ka väravas viisa kinnitust (?). Vastuse peale "viisa on arrival" napisõnaline vestlus lõppes.Nairobisse jõudes oli olukord kentsakas.. peale öist lendu saabudes terminali, hakkasin täitma kaarti viisa vormistamiseks, kui koheselt algas Keenia-stiilis asjaajamine. Suvaline värvilise vestiga lennujaamatöötaja tuli minu juurde (kuskil suvalise ääre peal alustasin kaardi täitmist).  Mees küsis, mis eesmärk on reisil ja kui kauaks plaanin jääda. vastasin et lahkun kuupäeval X ja tegemist on puhta turismireisiga. Selle peale palus ta mul kaardi täitmise katkestada ning viis mind pikast mzungudest koosnevast järjekorrast kõige ette ning ilma igasuguse paberimajanduseta ning tagasilennu kontrollita löödi viisa passi täpselt selle kuupäevaga, mis ma oma lahkumiseks välja ütlesin. Tempel passis, ja lennujaamast välja, teised seisid järjekorras edasi või otsisid endiselt pastakat kaardi täitmiseks. Müstiline priority teenus oli tasuta.

AirBaltic+KLM+Etihad kombo puhul ühe korra isegi pakkus tagasilennul check'ini võimalust, kuigi minnes jäid piletid kasutamata. Lufthansa puhul väga lootust ei hellitaks.

Vastus on EI. Kui jätad esimese segmendi kasutamata, on kõik ülejäänud segemendid suure tõenäosusega tühistatud.

Kõik usaldusväärsed lehed. Ise valiksin kaarditasude põhjal, millise vahendaja käest võtaksin. Ticket.fi minu mäletamist mööda ei lisanud enam krediitkaadi tasusid.

Lähiminevikus mitmel korral airBalticuga Tallinnast Pariisi lennates olen täheldanud väga tihedat käsipagasi kontrolli. Väiksemagi kahtluse korral palutakse pagas enne pardale minekut resti sisse toppida. Kui ei mahu, tuleb hakata €$¥ jagama. Ühel naisterahval ei mahtunud pagas resti sisse, kuna pagasi rattad olid veidi suuremad ning jäid takistama, järgnes taaskord €$¥ välja käimine.

Hei!sellisel juhul tasub juba osta jalgratas. Ise ostsin Rotterdamis korraliku kasutatud meesteratta 40€ eest. Peale paarikuulist kasutamist müüsin 50€ eest maha. Kordagi katki ei läinud :). Kui ma nüüd ei eksi, siis kohalik "kuldne börs" oli aadressil https://www.marktplaats.nl/

Kui saladus pole, mis piletitega tegu oli? 

Ostsin Edreamsist nädal tagasi piletid. Praeguse seisuga broneering ilusti lennufirma kodukal nähtav. Kõik korras.