mihkels999

Uus kasutaja ja toimetuse liige, liitus Tripiga 6 aastat tagasi
36 meeldimist
116 postitust / 123 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kui kõne all on mingid odavlennufirmade (ümberistumisega) piletid, siis parem broneeri käsitsi ja eraldi ning väldi kiwi.com teenustasu.

Küll tuleb Stokki ka soodukas :).

Koheselt meenusid kaks:

  • vana hea ja paljukasutatud Flugladen.de võtab vastu paypali makset sama teenustasu eest nagu krediitkaardid.

  • airBaltic võitab suurima rõõmuga vastu paypal'i makset (sama teenustasu nagu krediitkaardid).

Hei,
Kui Bali saar enam ei tundu köitvat, siis sellegi poolest ju ei tasu oma lennupileteid raisku lasta. Võta näiteks juurde siselend Balilt mõnele teisele (vähemkülastatud) saarele. Näiteks Sulawesile või Ambonile. Need siselennud väga soodsad ning saad kindlasti kogeda ehtsat ja vahetut Indoneesia elu, olu ja kultuuri.

SAS'i klienditeenindus, ütles, et ühest (eriti kui on tugev täht nõrga asemel või vastupidi) probleemi ei tehta!
:)

Sõitsin hiljuti Simple Expressiga Põlvast Tallinnasse. Tartus panin tähele, võro murrakut kõnelevate inimeste osakaal ol 95%...
Migratsioon siin väikesel maakeral on paratamatu nii kohalikul, kui globaalsel tasandil.
Suudan vaadelda seda kui nähtust ilma eriliste sisemiste emotsioonideta. Fakt, et valged surevad välja ja teised tulevad asemele ei ole ju midagi uut.
Minu soovitus oleks pigem, et naudi sõitu kuniks jagub ning ole viisakas kaassõitjate vastu :)

Ahoi, minu soovitus läheb küll kategooriasse squattimine, kuid eelmine aasta umbes samal ajal leidsin endale vihmavarju Trpanj ranna lähedal, otse mere kaldal asuvas ehitusjärgus olevas kindluselaadses hoones. Tundus, et raha või motivatsioon olid lõppenud ning ehitus pooleli jäänud.
Küll aga leidus selles ilma igasuguste uste- akendeta rajatises katus, diivan selle all ning ka voolav vesi. Vastu ööd tuli peale korralik äikesetorm, mille vaatlemine selles hoonest jääb ilmselt meelde elupäevade lõpuni. Sealsamas lähedal asus ka legaalne kämping, mille kohta kahjuks kogemusi jagada pole.

Ahoi,
Odavam variant osta uus (üheotsa)pilet kui hakata olemasolevat muutma. Kõnealuse lennupileti kasutamata jätmisega küll sul mingeid lisakohustusi ei teki.
Alloleval lingil näed, et üheotsa pileti 21.juunil suunal New Delhi- Tallinn saad kätte juba al 359€ eest.
http://tidd.ly/adae13fc

Tänud kõigile senivastanutele! Kui keegi siinsetest foorumikasutajatest otsib usaldusväärset rentnikku suveks Portugali või Hispaaniasse enda elamispinnale, võib julgelt privaatsõnumiga kirja saata!

Ninatark, millal Teie reis toimus?

Supersaver.fi'd pole kasutanud, küll aga supersaver.nl, mis ilusasti ilma igasuguse kaarditasuta aktsepteeris Swedbanki mastercard debitit.

Budgetair juba vana müüja. Ise julgeks kasutada küll. Kuidas kaarditasudega lood?

Kunas lennata tahad? Cathay Pcificuga saad Tallinnast ka väga soodsaid hindu hetkel.

http://tinyurl.com/j8c7nnb

Tõsi ta on, et momondo maksab, kes lingilt sinna suundub. Samas ju leht võidaks siiski pigem juhul, kui oleks teema ilma spetsiaalse lingita. Sellisel juhul poleks komisjoni, siiski oleks sisu.
Antud juhul pole ju ei teemat ega ka komisjoni, seega arvangi, et Singapuri mittekajastamine taandubki pigem toimetuse objektiivsele otsusele kajastada muid diile. Arvan. et võibolla olekski mõistlik avada mingil kujul taas lennupakkumiste avaldamine ka tavakasutajale.

Nõustun, et Finnairi Tallinn- Singapur- Tallinn viiesaja eurone hind on täiesti ok. Küsimus antud juhul on pigem selles, et miks pole uues foorumis võimalik tavakasutajal lisada lennupakkumisi? Koer on ilmselt maetud sinna, et vanas foorumis (vähemalt viimase aasta- kahe jooksul) esines tavakasutaja poolt lisatud lennupakkumisi umbes kord kvartalis, seega julgen oletada, et seetõttu sellist võimalust uude foorumisse ka lisatud pole.
Vandenõuteooriates, mis puudutavad lennufirmade eelistamist või otsese tulu puudumist Trip.ee'le, ma siiralt kahtlen. Kui antud Singapuri pakkumist ei esinenud sooduspakkumistes, siis arvatavasti taandubki kõik sinnapaika, et saadaval oli paremaid pakkumisi teistesse sihtkohtadesse, mida kajastada.
Arutelu koht oleks ehk: võib- olla oleks mõistlik avada sooduspakkumiste lisamine tavakasutajale?

Lennuakkumiste all on tegelikult ka kajastatud Finnairi diilid Pekingisse (384€), Delhisse (383€) ja Bangkokki (505€).

Eeltoodud Dubai, Tokyo ja Hongkongi hinnad on üsnagi tavahinnad.

Hei!
Ennastki huvitab sarnane reisiidee. Kus plaanid vormistada Mongoolia viisa? Venemaal või juba Eestis?

KLM ei anna, ära olete hellitatud :D:
Lennujaama hotellid Amsterdamis on päris soodsad (võrreldes linnaga). Vaata https://www.hotelscombined.com/Place/Amsterdam.htm?a_aid=137179

Mytrip on usaldusväärne sait.

Hetkel saadaval soodsad lennupiletid juulikuuse Tallinnast Ateenasse. Otselennud ja hinnad al 101€. http://trip.ee/odavad-lennupiletid/aegean-airlines-tallinn-ateena-tallinn

Kohapealse elu- olu kohta ei oska öelda, aga tean, et 230€ lennupiletid Tallinnast on aus hind.

Tripsta on juba päris kaua aega tegutsenud sait ja võin kinnitada, et tegu pole mingisuguste petistega.