mihkels999

Uus kasutaja ja toimetuse liige, liitus Tripiga 6 aastat tagasi
32 meeldimist
113 postitust / 111 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Tänud kõigile senivastanutele! Kui keegi siinsetest foorumikasutajatest otsib usaldusväärset rentnikku suveks Portugali või Hispaaniasse enda elamispinnale, võib julgelt privaatsõnumiga kirja saata!

Ninatark, millal Teie reis toimus?

Supersaver.fi'd pole kasutanud, küll aga supersaver.nl, mis ilusasti ilma igasuguse kaarditasuta aktsepteeris Swedbanki mastercard debitit.

Budgetair juba vana müüja. Ise julgeks kasutada küll. Kuidas kaarditasudega lood?

Kunas lennata tahad? Cathay Pcificuga saad Tallinnast ka väga soodsaid hindu hetkel.

http://tinyurl.com/j8c7nnb

Tõsi ta on, et momondo maksab, kes lingilt sinna suundub. Samas ju leht võidaks siiski pigem juhul, kui oleks teema ilma spetsiaalse lingita. Sellisel juhul poleks komisjoni, siiski oleks sisu.
Antud juhul pole ju ei teemat ega ka komisjoni, seega arvangi, et Singapuri mittekajastamine taandubki pigem toimetuse objektiivsele otsusele kajastada muid diile. Arvan. et võibolla olekski mõistlik avada mingil kujul taas lennupakkumiste avaldamine ka tavakasutajale.

Nõustun, et Finnairi Tallinn- Singapur- Tallinn viiesaja eurone hind on täiesti ok. Küsimus antud juhul on pigem selles, et miks pole uues foorumis võimalik tavakasutajal lisada lennupakkumisi? Koer on ilmselt maetud sinna, et vanas foorumis (vähemalt viimase aasta- kahe jooksul) esines tavakasutaja poolt lisatud lennupakkumisi umbes kord kvartalis, seega julgen oletada, et seetõttu sellist võimalust uude foorumisse ka lisatud pole.
Vandenõuteooriates, mis puudutavad lennufirmade eelistamist või otsese tulu puudumist Trip.ee'le, ma siiralt kahtlen. Kui antud Singapuri pakkumist ei esinenud sooduspakkumistes, siis arvatavasti taandubki kõik sinnapaika, et saadaval oli paremaid pakkumisi teistesse sihtkohtadesse, mida kajastada.
Arutelu koht oleks ehk: võib- olla oleks mõistlik avada sooduspakkumiste lisamine tavakasutajale?

Lennuakkumiste all on tegelikult ka kajastatud Finnairi diilid Pekingisse (384€), Delhisse (383€) ja Bangkokki (505€).

Eeltoodud Dubai, Tokyo ja Hongkongi hinnad on üsnagi tavahinnad.

Hei!
Ennastki huvitab sarnane reisiidee. Kus plaanid vormistada Mongoolia viisa? Venemaal või juba Eestis?

KLM ei anna, ära olete hellitatud :D:
Lennujaama hotellid Amsterdamis on päris soodsad (võrreldes linnaga). Vaata https://www.hotelscombined.com/Place/Amsterdam.htm?a_aid=137179

Mytrip on usaldusväärne sait.

Hetkel saadaval soodsad lennupiletid juulikuuse Tallinnast Ateenasse. Otselennud ja hinnad al 101€. http://trip.ee/odavad-lennupiletid/aegean-airlines-tallinn-ateena-tallinn

Kohapealse elu- olu kohta ei oska öelda, aga tean, et 230€ lennupiletid Tallinnast on aus hind.

Tripsta on juba päris kaua aega tegutsenud sait ja võin kinnitada, et tegu pole mingisuguste petistega.

Plaan on hea. Olen hääletanud kõikides nimetatud riikides peale Sloveenia. Kosovos, Makedoonias, Albaanias linnade läheduses hääletades peatuvad tihti taksod (mis ei eristu mingil moel tavasõidukitest). Enne autosse istumist pead veenduma selles, et sõit on kindlasti tasuta. Veoautod on selles suhtes safe bet. Kasuks tuleks ära õppida kohalikus keeles väljend "pole raha" vms.
Montenegros hääletades seab tihti piire mägine/ kaljune maastik. Seega võid end tihti leida hääletamas kohas, kus peatumine võib juhi jaoks olla keeruline. Samas võetakse sind peale ikkagi varem või hiljem :).
Albaanias panin tähele, et veokijuhid maksavad tihti politseile "andamit", kui oled veokis ning politsei peatab auto, püüa mitte välja näidata, et oled välismaalane, et vältida pikemat peatust sinu dokumentide kontrolliks ning suurema andami väljapressimiseks.
Mõningates neis riikides äärelinnades hääletades jagad teeäärt mustlastega, see võib osutuda probleemiks, kuna inimesed ei taha väga peatuda kui jääb mulje, et sinuga koos on mõni mustlaslaps. Sellisel juhul tasub kõndida pisut edasi, et leida vaiksem kohake hääletamiseks.

Muidu, aga Balkan on kuldne koht avastada häälega reisides, Naudi odavat ja maitsvat tänavatoitu ning edu seiklustel!

mõlemad lehed usaldusväärsed. Isiklikult otsustaks kaarditasu põhjal, kummast osta.

Kui jätsite kasutamata oma piletil esimese lennusegmendi (antud juhul siis Tallinn- Kiiev), tühistadakse automaatselt ka kõik ülejäänud. Ehk siis puudub teil tõenäoliselt valiidne tagasilennu pilet.

Hei. Kui teil on mõni auto kasutada, siis tasuks kindlasti võtta suund põhja Cape Reingasse. Teele jääb mitu põlismetsa ning leiad erinevaid kuumaveeallikaid. Põhja pool koged suure tõenäosusega tugevamalt ka Maori kultuuri. Kui aga plaanid nädalakese Aucklandis baseeruda siis tasuks vaadata näiteks läänepoole Waitakere ning Centennial parkidesse ning sealsetesse vulkaanilise musta liivaga randadesse (Karekare, Piha).

Ahjaa, kui aasia köök huvitab, siis Aucklandis tasub süüa Food Alleys (palju erinevaid kööke ning taskukohane).

Üldjuhul need linnukesed on mingid kindlustused ning lennupileti muutmist soodustavad lisatasud. Ise pileteid ostes teadvustan endale, et kuupäevad on kivisse raiutud, seega ALATI olen eemaldanud kõiksugu lisavidinad. Üldjuhul olen saanud kätte lennupiletid otsingumootoris (momondo vms) kuvatud hinnaga, kuna valikus olevatest maksevõimalustest mõni on tavaliselt lisatasuta. See muidugi eeldab, et omad vähemalt siis Mastercard ja Visa ning saad siis vastava kaardiga tasuda.

Remont jah. Pole teada, kas ajutine või igavene.

Kasutasin hiljuti tasuta hotellivõimalust Istanbulis. Lendude vahe tagasiteel oli üle 10h ning varasemat lendu Istanbulist Tallinnasse ei läinud. Kaks põhilist tähelepanekut.

  1. Pagasi check-in tehke lõpuni, et saaksite kätte kõik oma boarding passid, sest hotellidesse paigutamine toimub borading passide alusel. Kui teil seda pole, ei suju kõik ilmselt väga ladusalt.

  2. Hotel desk, kuhu peate pöörduma asub siis peale passikontrolli vahetult enne lennujaamast väljumist paremat kätt Starbucksi kõrval.

Üldine kogemus Turkish Airlinesiga läbinisti positiivne. Lennuki pardal teenindus väga hea. Ööbima paigutati mind lennujaama Marriotti ning hommikul söödeti kõht ka korralikult täis. Ei mingit nurinat :).

Käidud, rong pole käigus. Tuleb kastuada bussi (10€) või pöidlaküüti.