mihkels999

Uus kasutaja ja toimetuse liige, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
44 meeldimist
119 postitust / 137 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Hei!

sellisel juhul tasub juba osta jalgratas. Ise ostsin Rotterdamis korraliku kasutatud meesteratta 40€ eest. Peale paarikuulist kasutamist müüsin 50€ eest maha. Kordagi katki ei läinud :). Kui ma nüüd ei eksi, siis kohalik "kuldne börs" oli aadressil https://www.marktplaats.nl/

Kui saladus pole, mis piletitega tegu oli? 

Ostsin Edreamsist nädal tagasi piletid. Praeguse seisuga broneering ilusti lennufirma kodukal nähtav. Kõik korras.

Ostsin nii aasta tagasi Tripstast. Klienditoe e-mail vastas päeva jooksul, broneering kehtis, reisil käidud.

Passi kehtimise nõue pärast reisi lõppemist on tühistatud. St võid tagasi lennata kas või viimasel passi kehtimise päeval.
Allikas: https://www.cbp.gov/sites/default/files/assets/documents/2017-Dec/Six-Month%20Club%20Update122017.pdf

Mõistan täpselt teemaalgataja küsimust ja muret.
Vastuseks sulle: tee ära online check in SASi kodulehel, ning selle boarding passiga saad sa ilusti eelneval õhtul läbi turvakontrolli. Turva sulgemise täpset aega öelda ei oska, ise läksin umbes kell 21:30 läbi ja kõik toimis. Aja täpseks üle kinnitamiseks võid helistada näiteks Tallinna lennujaama infotelefonile 605 8888.
NB: Ära unusta kõrvatroppe ja head und magamiskookonis!

Lennud ühel piletil Lõuna- Euroopasse, kindlad kuupäevad, koolivaeheaeg 200€ nägu. Tegmist on pigem hea hinnaga, ise väga ootama ei jääks.

Millal ja mis asukohas Ivo kõneleb?

Heia,
veetsin sügisel mõned päevad teile huvipakkuvas piirkonnas. Toidu, ööbimise, väljaskäimise osas on soodsaim kui Eestis (hinnatase võrreldav ehk Poola suuremate linnadega). Autorendi - kütuse hinnad umbes samad nagu Eestis.
Ekskursioonide osas julgeks soovitada paaditrippi Dooanu deltas, mis pole väga kaugel Mamaiast. Näed palju erilisi suuremaid ja väiksemaid linde ning üldse on päris tore paadiga seal märgalade labürindis sõita. Paadi koos juhiga ning transfeeridega leiad kindlasti Mamaias ekskursioonide müüjate käest, ise läheks küll omal käel Tulceasse ning kaupleks ekskursiooni kohalikest küladest (ise läksime Murighiol'ist), saad kindlasti soodsamalt ning põnevama elamuse.

to matkaja:
dengue palaviku (eesti keeles seitsmepäevatise palaviku) vastu vaktsiini ei eksisteeri.

Küsiti nii tagasipiletit, kui ka aadressi/ hotellibroneeringut. Kuna öömaja sebis kohapeal elav sõber, siis enne templit ei saanud, kui pidin sõbraga ühendust võtma ja tema käest miski aadressi välja uurima, kus peatume.

Lennupiletite hinnad jälle 435€ peale langenud vahemikus 13.12-28.12

Olen veendunud, et probleeme ei teki.

Kui kõne all on mingid odavlennufirmade (ümberistumisega) piletid, siis parem broneeri käsitsi ja eraldi ning väldi kiwi.com teenustasu.

Küll tuleb Stokki ka soodukas :).

Koheselt meenusid kaks:

  • vana hea ja paljukasutatud Flugladen.de võtab vastu paypali makset sama teenustasu eest nagu krediitkaardid.

  • airBaltic võitab suurima rõõmuga vastu paypal'i makset (sama teenustasu nagu krediitkaardid).

Hei,
Kui Bali saar enam ei tundu köitvat, siis sellegi poolest ju ei tasu oma lennupileteid raisku lasta. Võta näiteks juurde siselend Balilt mõnele teisele (vähemkülastatud) saarele. Näiteks Sulawesile või Ambonile. Need siselennud väga soodsad ning saad kindlasti kogeda ehtsat ja vahetut Indoneesia elu, olu ja kultuuri.

SAS'i klienditeenindus, ütles, et ühest (eriti kui on tugev täht nõrga asemel või vastupidi) probleemi ei tehta!
:)

Sõitsin hiljuti Simple Expressiga Põlvast Tallinnasse. Tartus panin tähele, võro murrakut kõnelevate inimeste osakaal ol 95%...
Migratsioon siin väikesel maakeral on paratamatu nii kohalikul, kui globaalsel tasandil.
Suudan vaadelda seda kui nähtust ilma eriliste sisemiste emotsioonideta. Fakt, et valged surevad välja ja teised tulevad asemele ei ole ju midagi uut.
Minu soovitus oleks pigem, et naudi sõitu kuniks jagub ning ole viisakas kaassõitjate vastu :)

Ahoi, minu soovitus läheb küll kategooriasse squattimine, kuid eelmine aasta umbes samal ajal leidsin endale vihmavarju Trpanj ranna lähedal, otse mere kaldal asuvas ehitusjärgus olevas kindluselaadses hoones. Tundus, et raha või motivatsioon olid lõppenud ning ehitus pooleli jäänud.
Küll aga leidus selles ilma igasuguste uste- akendeta rajatises katus, diivan selle all ning ka voolav vesi. Vastu ööd tuli peale korralik äikesetorm, mille vaatlemine selles hoonest jääb ilmselt meelde elupäevade lõpuni. Sealsamas lähedal asus ka legaalne kämping, mille kohta kahjuks kogemusi jagada pole.

Ahoi,
Odavam variant osta uus (üheotsa)pilet kui hakata olemasolevat muutma. Kõnealuse lennupileti kasutamata jätmisega küll sul mingeid lisakohustusi ei teki.
Alloleval lingil näed, et üheotsa pileti 21.juunil suunal New Delhi- Tallinn saad kätte juba al 359€ eest.
http://tidd.ly/adae13fc

Tänud kõigile senivastanutele! Kui keegi siinsetest foorumikasutajatest otsib usaldusväärset rentnikku suveks Portugali või Hispaaniasse enda elamispinnale, võib julgelt privaatsõnumiga kirja saata!