semikonduktor

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

ega sul jah pole muud tehagi, kui loota, et nad kas ei viitsi sinuga jamada ja ei nõua sisse ja/või saavad uued kodanikud kohale.
endal juhtunud nii, et ükskord väga kallis asi oli pea pool aastat enne bronnis ja tõesti ei tulnud selle pealegi, et tähtaeg oli nii palju enne. märkasin üldse sellest, et megasumma oli krediitkaardilt läinud. palusin ja kohe tuli vastus, et no problems (rõhusin ka sellele, et aega tegeliku külastuseni on kuid ja kindlasti leiavad oma toredale kohale uued kliendid) ja võtavad vaid tehingutasu tagasi. ja tõesti-tõesti - varsti oli raha arvel tagasi (mingi 10 euri vast tehingu eest). tegemist siis hispaania majutusasutusega

teine ämber oli, kui sugulasele bronnisin 10 päeva jagu sri lankas terve hunniku majutusasutusi, et oleks ikka valida. ühesõnaga neljakordne bronn oli kogu ajale. aga midagi tuli vahele ja jäid mul tühistamise aeg kahe silma vahele. raha polnud veel maha läinud aga palusin, et kas saaks tühistada - saatsin meile, üritasin helistada jne. suht null vastust aga ühestki neist nõuet ei esitatud kokkuvõttes.

nii et võin lootust anda, et kui veel maha pole võetud, siis ehk ei viitsita jamadagi.

Meil ka minek 18-26 okt, aga kaks last pisut nooremad ja saabume-lahkume läbi Alghero. Praegu koostan kaarti vaatamisväärsustest-ööbimiskohtadest ja odavamatest söögikohtadest ja ikka üritame tiiru peale teha saarele, ei raatsi ühes kohas olla. Autorent jah 0-omavastutusega on 200-300 eurot, alla kahesaja ei saa. Ja see 0 omavastutust - kui see käiku peaks minema, siis tuleb ikka võitluseks valmis olla :)
Hotellide hinnad on väga normaalsed ja valik on suur. Mul tuli esimene versioon kaheksa ööd 310 eurot kokku - kolmandik neist hommikusöökidega ja linnade südames, ülejäänud apartemendid ja natuke eemal.
Parkimine on enamus suurematest linnadest vist tasuline jah (ja pisikestes on tihtipeale vanalinnas nii kitsad tänavad, et auto ei mahugi parkima) aga kui eeltööd teha, siis pole hull - cagliaris on parklad 5 euri ööpäev ja näiteks Algheros on täitsa linnas väidetavalt tasuta suur parkla. oktoobris peaks rahulikum ka olema ...
kõige rohkem aega võtab enda marsruudi jaoks vaatamisväärsuste läbiuurimine, edasi asun söögikohtade kallale. aega on vähe kohapeal niisama juhuse peale ekslemiseks ja eeltöö peab hea olema. võid mulle kirjutada kui soovid infot jagada.

Meil ka siis veebruaris natuke suurema pundiga minek. Kuna seltskond on väga laias vanuseskaalas - 70+ kes tahaks kohe "linna" - 4-aastane randa ja siis laias skaalas vahepealsed, siis valisin lõpuks Sunrise holidays resort'i just asukoha (ja ka hinna) pärast. Eks näis hiljem kuidas minu kodutöö tõele vastas. Jewelsit kaalusin ka aga see asub natuke kaugemal turistide keskusest (tegelikult on nagu ma aru saan kaks keskust - El Dahar ehk siis päriselanike keskus ja Sakkala ehk turistide keskus). Kaardi järgi vaadates on Jewels suht lähedal (mingi kilomeeter) El Daharile.
Infot on palju siin:
Näiteks eelküsija Jewels kohta http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hotel+Jewels+Sahara+Resort-hid_80809.html

Sama hotell siin: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297549-d640869-Reviews-Jewels_Sahara_Boutique_Resort-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html

Kõikide eelküsitletud hotellide kohta on päris palju review'sid

Kel vene keel rohkem käpas siis nendele: http://www.tophotels.ru/main/hotel/al35954/

Kuna küsiti Jewelsi kohta siis minul on hea võrdlus Teztoursi hindadega - mingi poolteist kuud tagasi kammisin nädalaid kõiki hotelle ja siis oli Jewels ca 5500 per nina nädal aega AI (jäi meelde just kuna oli otsingus paar hotelli enne minu valikut - minu hotell Sunrise holidays oli siis ca 6500). Need hinnad kehtisid vähemalt kaks nädalat ilma mingi "soodukata". Siis äkki mingi kolm nädalat tagasi lendasid hinnad lakke - Jewels mingi 7-8000 ja Sunrise holidays 9000). Nonii - paar päeva olid hinna laes ja siis tuli "sooduskampaania" - Jewels 6000 ja Sunrise holidays 7000. Ehk siis ikkagi natuke kõrgem kui enne sooduskampaania algust. Lisan juurde veel, et hind per inimene oli lähtudes sellest, et otsingusse panin kolm täiskasvanut ja üks (suurem) laps. Vaatasin - nüüd on hinnad üldse ülemõistuse laes.
Kokkuvõttes ostsin Novatoursist kuna seal oli praktiliselt sama hind, aga sai kindlustused + viisad sama raha eest. Lisaks sai toatüüpi valida. Kuigi lahkumise aeg on muidugi nõmedam (pühapäeva varahommikul - Tezil laupäeval hommikul hiljem).
Ahjaa - täpsustuse mõttes pean lisama, et Novatoursi hind tuli odavam tänu trip.ee kuulutusest ostetud Selveri sooduskupongidele (aga pange tähele, et need on per broneering ehk tuba - sain kahe toa pealt 3000 alla ja kupongid läksid maksma 100 krooni).