Rain23

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen sellist vastust enne ka näinud, aga täis lollus, ei pannud oma viisasse kirja, et plaanis kuskil õppida vms. Ikka küsivad minult x-ray. Tegin ära...maksis 910eek vist, suht hämmingus olen. Ise ütlevad, et nad ei küsi meilt seda, aga siiski ju küsivad ja ajavad raha kokku sellega...

Mina sain kätte viisa paari tunniga pärast online's selle tegemist, mis tundus minu jaoks ebareaalne. Kui ma saatsin mureliku kirja helpdeski, et ma pole veel teinud röntgenitki, äkki nad on vea teinud, saadeti selline vastus:

Thank you for your email in relation to your electronic working holiday (subclass 417) visa application lodged via the Department of Immigration and Citizenship website.

The health requirements for the working holiday visa have changed from 28 March 2009.

From 28 March 2009 applicants from medium risk countries in terms of tuberculosis will be required to undertake a chest x-ray examination if they declare an intention to enter a classroom situation for more than 13 weeks. As you have declared you will not be studying during your time in Australia, you are not required to undertake a chest x-ray examination.

Your working holiday visa has been granted.

:)

Mul sama jama, oskab äkki keegi arvata milles võib asi olla ? Pole nagu TB'ga kokku puutunud, veel vähem endal olnud. Mille järgi nad siis otsutavad kellelt küsida ?

MountainDevil 6. aug. 2010 09:37 Tegin eile viisa ära, pole tervisega mingit jama olnud ja panin sinna ka et kõik korras, kuid: Healt requierments outstanding Chest X-Ray Report required Chest X-Ray Film required

Ilmest pean nüüd arsti juures ära käima, ei jäe küll lootma et äkki… :D .