RioPipo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Kas oled india reisikaaslase leidnud? Oman pikaajalist indias reisimise kogemust ja olen sinnapoole teel. Kui huvi endine siis anna märku.

Tel 56642244 Tervitades, RioPipo

Tere Hampi huviline, Endal süda on siiani Hampis Hampi väärib külastamist. Rong on bussiga võrreldes superlux. Rong on mõnus ja väga eksootilineelamus. 2. Klassis no ac oli nauditav sõita. Kui oled õllelemb siis uuri Hampis kummal pool jõge alkohol lubatud on? Ise peatusin õllesõprade poolel jõge Gopi Guesthouses kus hütt maksis 150 ruupiat per öö ja Guesthouse vabaõhukohvik asus ulmeliselt kaunite vaadetega riisipõldude kohal.Aastaid hiljem ei ole midagi mis suudaks seda kaunist vaadet ilu poolest võita kuigi kuue aasta jooksul indiat väisanud talveti, Hampi jääb hinge oma lummava ilu tõttu ja muidugi ka graniidist säilmed sinna juurde. Kohviku eripära , nauditav lebo asend - kõik külalised pikutavad mattidel... (ilmselt immiteerides oopiumimattidel lebamist) osad külastajad lihtsalt mediteerivad ja mõned moodsad kutid kimavad savu. Enamus piirdub paari õllega. Jalgratta rent ja ümbruse uuringud on parim elamus mida indias kogetud. head uurimist.

Tere Tulija! Vabandan, ei öelnud , et ostsin piletid algusega Helsinki-Delhi. Vaatasin, hetkel saadaval 18.01.2011- 16.02.2011 tuleb hinnaks 6626eek Reis Helsinkist väljub hommikul, ja eeldab ööbimist Helsinkis, tulles saab ilma hakkama. Minu e-mail sabatutt@gmail.com

Tervitades, RP

Tere, Minek Delhisse 18 jaanuar 2011 ja tagasi 17. veebruar. Hetkel Bookinghouse.ee-s piletid nendel kuupäevadel suhteliselt soodsa hinnaga a 6700eek. Otsin reisikaaslast Delhisse , saab lennujaamast kesklinna hotelli koos taksot jagada ja kui on klappi siis võib koos edasi seigelda. Endal reisimaršuut veel koostamisel ja peaks sisaldama vähemalt 1 nädalast rannapuhkust ja kindlasti vaatamisväärsusi mida idia pakub igal sammul:) Ise M 45 a ja inias käidud 3 korda. Reisikaaslase sugu ja vanus ei oma tähtsust. Hoian reisikulud suhteliselt madalad ööbin odavas hotellis ja söön seal kus kohalikud. Ringi reisin meeleldi rongiga ja pikemad otsad siselendugega. Viimati kulus kuus indias kohapeal koos ringireisimisega, söök, hotellid, piletid, nänn, umbes 350 euri. Kui on küsimusi siis vastan meeleldi.