Olavi73

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Soovitan ööbimispaiga valimisel hoida kindlasti eemale TripAdvisoris ja paljudes raamatutes soovitatud hotellist Patrick (http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g616335-d615011-Reviews-Hotel_Patrick-Juan_Griego_Margarita_Island_Coastal_Islands.html) kuna tegemist on räpase ja väikese urkaga, mis Euroopa mõistes ei kannata ka hosteli mõõtu välja. Arvan, et selle hotelli positiivsed kommentaarid on tehtud omaniku poolt.

Perega puhkamiseks on hea ja puhas,odav ning ka meeldiva teenindusega hotel Costa Linda - http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1075652-d455242-Reviews-Costa_Linda_Beach-Playa_el_Agua_Margarita_Island_Coastal_Islands.html

Samas tuleb arvestada, et enamus hotelle asub rannarajoonis,kus on ainult restoranid, s.o. saare nägemiseks tuleb kas ise auto rentida või siis osta giidiga teenus (Playa el Aqual ööbides soovitan nagu paljud teisedki kommentaatori Jose Alfredo Lopez Rios´e teenuseid kasutada - ta leiab igapäevaselt rannalt jalutamas või siis Facebookist: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001328630267)

Suurte lennufirmade lennupiletis on juba selle maksuga arvestatud (m.h.ka Condori piletis) ja seda eraldi enam maksma ei pea.