-js-

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Usun, et ei ole mõtet asja nii suureks ajada, täiesti piisab plusside ja miinuste väljatoomisest ning isiklike kogemuste/arvamuste avaldamisest, stiilis nagu kasutaja Nile Delta seda tegi. Aga kui sellest on abi, siis kunagi ammu-ammu peatusin Sharmi hotellis Savoy.

tänud.

Kuna nendes enne käinud ei ole siis uuringi kui "öö ja päev" need on ning miks ühele teist eelistada? Eeldan, et see nö. mammutasutus oli mainitud negatiivse alatooniga, kui tüli ei tee, siis väike komentaar ei teeks paha. See puhtsüdamlik ülestunnistus, et tegemist on rohelise territooriumiga hotelliga ei ole kuigi informatiivne. Küsimus oli siiski, kumba soovitate?

tänud.

Kõigepealt suured tänud asjaliku ülevaate eest!

Lapsi meiega kaasa ei tule. Ise oleme veidi alla 30a(M+N; M+N). Tingimata meres ujumine ei olegi eesmärk, kuigi korra võiks ikka ära käia :) Kindlasti on plaanis peale päevast rannas/basseini ääres päevitamist õhtul ringi vaadata ning mida rohkem võimalusi selleks on, seda parem. Sinna võiks kuuluda igasugu huvitavad kohad, samuti plaanis külastada ööelu, seda siis vastavalt hotelli võimalustele kui ka mujal. See ei tähenda nüüd, et tahaks puhkust veeta tohutu lärmis sees, kus 24/7 pidu käib :) Bungalow'd tunduvad päris huvitavad, kuigi täpsem ettekujutus asjast puudub, mis see endast kujutab. Plussiks oleks ilus tubade interjöör ning vaade merele. Pakett tuleb suure tõenäosusega "kõik hinnas", niipalju, kui uurinud olen, siis üldiselt söögi poole pealt väga negatiivset vastukaja pole tulnud, st loodetavasti päris nälga ei jää. Need 2 hotelli sai valitud muidugi täiesti omapäi ning lähtutud igasugustele reklaamidele ning ei pruugi üldsegi olla kõige parem variant, seega igasugused soovitused on vägagi teretulnud!

Tänud veelkord!

PS. Lingid ei avanenud.

Tere kõigile!

Puhkusele minek ja sõelale on jäänud 2 hotelli Sharmis:

  1. HORES AMPHORAS VS.
  2. KIROSEIZ THREE CORNERS RESORT & AQUA PARK

siit ka küsimus, kumba eelistada, millised on kogemused ja eelkõige kumba nendest soovitate? Või pakub keegi mõne alternatiivi nendele?

Suured tänud!