humm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ostsin piletid Tallinn-Frankfurt-Bangalore-Pune ning Pune-Chennai-Frankfurt-Tallinn, Lufthansa kodulehelt, kõik lennud ühel piletil. 28. veebruaril tühistati Bangalore-Pune lend. Helistasin, asenduseks polnud midagi pakkuda. Lubati siselennu raha tagasi ja pidin ise uue lennu vaatama. Polnud probleemi, Swed Platinum kindlustus lubas vahe korvata.

Nüüd anti teada, et tühistatud on ka Pune-Chennai lend. Enam sarnase variandiga ma nõus olla ei taha. Saadetud e-kirjas oli info, et ma peaksin nendega 14 päeva jooksul ühendust võtma, et muudatus teha. Kuna mul lend 25. märts, siis kas oleks targem esmalt kohale lennata ja siis alles ühendust võtta? Mahub selle 14 päeva sisse ja siis ei saa nad ka enam nii lihtsalt mulle ebasobivaid variante pakkuda nagu eelmisel korral. 
Põhimõtteliselt oligi, et kas tühistavad kogu pileti või ainult osaliselt ja siis ise pean vaatama uue lennu.

Ostsin Lufthansalt piletid Tallinn-Frankfurt-Bangalore-Pune, märtsi lõpus. Kaks täiskasvanut ja üks alla kahe aastane laps. Nüüd anti teada, et tühistatud on lend Bangalore-Pune. Helistasin Lufthansa klienditoele. Pärast pikki ootepause anti teada, et nendel mingit alternatiivset varianti pakkuda ei olegi. Et kannavad mulle Bangalore-Pune ostetud piletiraha tagasi (summat ei osatud veel öelda) ning vaadaku ma ise kuidas uue siselennu saan.

Uue siselennu ostmine polnud muidugi mingi probleem, kuid kas ka antud juhul on mul õigus saada lennufirmalt sarnast kompensatsiooni? Ma nagu telefoni teel olin selle nende pakutud variandiga nõus, sest mis mul üle jäi.

Kui vastad seal küsimustikus ükskõik millisele nendest taustakrontrolli küsimustest jaatavalt, siis pead viisat taotlema

Veel veidi täpsustust siis Skavstast Ryanairiga lendamise kohta.

Sellel, pole tegelikult tähtsust, kumba pidi (Skavsta-Stockholm-Skavsta) Sa pileti ostad. tegelikult on mõlemad valikud olemas)
Internetist on pilet odavam (Vajalik krediitkaart, võid pileti peale ostmist välja printida, kuid piisab ka ainult pileti nr-st)
Flygbussarna bussipeatus on CityTerminalenis (ühesõnaga seal, kus kõik need metroo ja rongi ja bussijaam ühes samas kohas on). Suhteliselt lihtsalt peaks üles leidma, sildid ka väljas igalpool.
Skavstas üldiselt käsipagasi kaalumisest ei pääse. Nii, et tasub 10kg nõudest kinni pidada. Samuti peab pagas vastama mõõtudele (kontrollitakse kahtluse korral nii, et pead selle suutma paigutada yhte kolmest etteantud korvi)
Arvesta ka sellega, et bussisõidule kulub 90 min-i. Ja nagu eelnevalt öeldud juba. Ära unusta e-registreerimist ja piletit välja printida.
Kui kõikidest nõuetest kinni pead, siis muid lisakulusid ei kaasne.

Minu arust küll mitte ja ntx western unionis on isegi hoiatused välja toodud ( loteriid jms, et kas olete ikka kindlad, et soovite neile raha saata). Kas tõesti, siis muud alternatiivi pole...