Che

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Bolivari kurss

Kas keegi on viimasel ajal Venetsueelas bolivare vahetanud ? Ja kas eelistatakse USD või EUR ? 2 aastat tagasi oli USD eelistatum

Tänud !
Julgustav kuulda et kokkulepped peavad ja et muljed suurelt positiivsed.
THEKLA - meil minek 2 nädala pärast, seega ikka peamiselt kuival ajal.

Mul on praegu pandud kokku pakett mis sisaldab 5 lendu, 2 paadimatka ( üks 2 päevane, teine 3 päevane ) ja hulka autosõitu lisaks. Kokku ca 1500 USD inimese kohta. Kui seal kõik tõesti sees mis lubati, pole hinnast tõesti mõtet rääkida.

Suur tänu - siis asi enam-vähem õige.
Umbes sama on meilgi tellitud - 2 ööd deltas pluss üks öö veel Delta serval Tucupitas. Sealt alustame ja seal lõpetame, hind 250 USD per nägu. Aga miskit kirjeldust meile ei antud et mis ja kuidas toimub, sestap küsisingi. Lubati küll üks öine matk ka.

Kui suure grupiga olid ? Kas ainult omad või võõrad ka ?
Meil tellitud ainult 3-le ja lubasid et paadis võõraid pole - aga seda ma eriti ei usu.

Caracasest Ciudad Bolivari saab lennukiga ka, pilet pole kallis. Lendab RUTACA.
Mina palusin ühel kohalikul sellil pileti ära tellida, sest ei netist ega miski reisibüroo kaudu ei õnnestunud ( ehk oma lollusest ).

Kuna linnasid ei armasta, siis on plaan kohe peale saabumist Caracasest edasi lennata, lend väljub 18.40 ja peaks minema iga päev ( muidugi tuleb hilinemisega arvestada, aga ikkagi olen Ciudadis samal õhtul ).

Ööbussid Brasiilias olid VÄGA mugavad, istmed sai täiesti pikali lasta. Aga see oli Brasiilias. Venetsueela busside kohta olen siin lugenud ja ka muidu kuulnud et need just kiita tingimuste poolest pole.

Plaan on minna Kavaci koobastesse ja metsa mõneks päevaks
Siis 4 päeva Angel Falls ja Canaima
Siis Orinoco Deltasse 3 päevaks
Siis Kariibi mere rannikule Rio Caribest läände.
Lennud nende pisikeste lennukitega ostsin kõik ette ära et ei oleks mingit mahajäämist kuskilt. Kuna minu graafikud hästi ei sobinud alati pakutavaga, siis mõni lend läks kalliks.
Paat õnnestus üürida privaatne nii Angelis, Canaimas kui Orinocos.
Maapealsed sõidud kõik taksoga - ehk siis juhiga autoga.

Kui lähed 3 kuu pärast, siis on karta et Angel Fallsi paadiga ei saa. Veebruar-Märts-Aprill pidi tavaliselt vaheaeg olema kui veetase madal.

Kas keegi Orinoco Deltas on käinud ?