Crow

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
25 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma ei saaks ka öelda, et Las Galletas ebameeldiv koht oleks. Oleneb, kes mida otsib. Kes otsib kirevat kuurordimelu, siis seda Galletases ei ole. Küll on seal igasugu söögi- ja joogikohti ja mõnus sadamamelu on täitsa olemas. Kui on plaan ringi rännata, siis ööbimiskohana ok. Küll ei kujuta eriti ette, kui hää on magada pikka aega õõtsuval asemel, igatsugu hääled ja helid ümberringi pidevalt. Ei maksa arvata, et koguaeg tuulevaiksed ööd on.

Autorent Tenerifel on kõige mõistlikum, kui ei kavatse kogu aeg jalgsi käia.

Lisaksin ka oma lemmik broneerimismootori: http://www.homeaway.co.uk/
Kinnitan, et Tenerifele on võimalik lennata palju säästlikumalt, kui reisifirmad seda pakuvad. Minu reis maksab 380 eur per nose (lend+majutus)ja seda 9 päeva eest. Elamine 2 magamistoaga apartis. Loomulikult mitte turismimelu keskpunktis vaid selle vahetus läheduses.

Tänan soovitamast! Tavaliselt ma meditsiiniusklikega ei vaidle. Minu pere on vaktsineerimata. Lapsed (teismelised) sünnist alates. Kõik terved, kui purikad. Samas kõrval vaktsineeritud peredes ajab üks haigus teist taga. Ei viitsi rohkem kommenteerida.

Sügav kaastunne nõnda raske juhtumi puhul, norsu :(

Võibolla kõik veel ei tea, et vaktsineerimine kahjustab inimese immuunsüsteemi pöördumatult.

Loe veelkord eelnevat infot. Loodetavasti see kinnitab sulle, et muretsemiseks ei ole mingitki põhjust.

Teidele minnes: vähemalt tund aega sõidad kuurordist Teide rahvusparki (esimesel korral rohkemgi). kui otse funikulööri jaama kihutad, siis arvesta järjekordadeks vähemalt pool tundi. Kui jääd kusagil ilu imetlema, lisa see aeg sinna otsa. Köistramm sõidab üles 8 min. Ülevalolek vähemalt pool tundi (kui mitte tund). Alla tulek samuti 8 min. Teidelt alla rannikule sõit vähemalt tund. Kokku läheb pool päeva julgelt. Rohkemgi, sest söögipausi tahaks ka pidada.
Samas on funikulöör ja ülemine vaateplatvorm puhas turismiatraktsioon, minu hinnangul, lihtsalt ärakäimese pärast ei tasu aega raisata. Asjal on tõsisem jume siis, kui ronid ka tippu. Annab emotsionaalselt kõva laksu.
Lõpetuseks: tsiteerides klassikuid - ükski sihtkoht pole pooltki nii lahe, kui teekond sinna ja tagasi (või edasi).

Kas Koeraants mõtles Santa Cruz'i või Puerto de la Cruz'i?

Aga meie pere on hotelliturismist loobunud. Leiame, et käed-jalad terved, ei vaja me ette-taha teenindamist ja saame ise hakkama. Tenerifel on saadaval lugematul hulgal apartmente ja villasid igale maitsele ja rahakotile. Vbl kunagi pensionipõlves vajame taas teenindust ja hooldust.

Lisaksin omalt poolt veel, et kui oled turist, siis osta pakett. Kui oled rännumees, siis mine iseseisvalt. Mina olen see teine tüüp, seepärast reisifirmat soovitada ei oska.

Vabandust - tenerifeinfo.eu

Eks arvamusi on vastavalt inimeste erinevatele eelistustele. Niipalju, kui on erinevaid inimesi, on ka arvamusi - ehk siis seinast seina. Ma ise ei ole seal ööbinud, aga olen seest ja väljast näinud. Oma olemuselt ei erine eriti teistest kiki-miki hotellidest. Selline siis minu suhtumine.
(Vaata ka mõned kommentaarid tagasi tenerife.eu oma ja klõpsa lingile ja saad kõik vastused Tenerife kohta)

Inimesi, kel on olnud eesmärgiks jala tippu minna, on käinud seal küll ja enam. Isegi selle külje pealt, mis loa kontrollijate vaatevälja ei ulatu, on käidud.

Mina ei käinud sellel reisil, aga tutvustust lugedes tundub hästi kokkupandud reis olevat. Ainuke "aga" on see, et miks peaks tahtma seda trippi reisifirmaga teha. Seda kõike on võimalik näha ja kogeda ka poole summa eest sellest, mida Germalo küsib.

No mul läks 100 euri kallimaks, aga ma ei ela Eestis ja kasutada oli 3 tunnine otselend. Hinna sisse kuulus ka nädalane autorent (mis oli Seat Ibiza). Eesmärk oli ka pisut teine - primaarne oli saarega tutvuda, matkata ja võimalikult palju näha ja kogeda nädalaga. Vaid päikese tarvis nii kaugele ei sõidakski.

Ilma kohta küsimine omab tähtsust, kui planeerida, mis riideid kaasa võtta. Säästvalt reisides vaja ju oma pagas võimalikult kerge ja väike hoida. Aga niisama uurides pista paar otsisõna google'isse ja leiadki mõne saidi sihtkoha ilmaennustuse kohta.
Teiseks: isegi nii väikesel alal nagu on kanaarid on väga erinevaid ilmasid, isegi erinevaid kliimavöötmeid. Päikest soovides tasub võtta sihtkohaks need punktid, kus on läbi aasta päike ja soe kõige tõenäolisem.
Need on siis saarte lõunaosad. Seega kui Maspalomases päikest ei saa, siis mujal seda enam sellel saarel.
Kokkuvõtteks: ilm on selline nagu on.

See on soodne hind jah. Aga see reis on stiilis "tähtis ei ole mitte kohalejõudmine vaid teelolek". See on eelistuste küsimus. Ja veel: üks asi on piletite hind, teine asi - mida sa tegelikult võitsid ja kaotasid.

Minu jaoks on see plaan ajaraisk. Arvan, et selliseid reise tuleks teha mitu tükki, et saarest mingitki aimu saada. Aga kui on tahtmine lihtsalt ära käia, siis miks mitte. Kangesti tahaks pärast teada, mis tulevad reisi kulud kokku per face ja kus käidud ja mida näha saanud selle nädalaga.
Lendude kohta ei vaidleks, kuigi minu jaoks üüratu aeg kohalejõudmiseks.
Aegsasti planeerides on võimalik: üürikorter 200 eur/week. Kui veel jagada seda summat kellegiga, siis suisa pool muidu.
Matkamine on tore ja bussid sõidavad ka seal tihedalt ja igale poole. Aga kui on võimalik varakult bronnides saada rendiauto 110 eur/week või vähemaks ajaks veelgi odavamalt, siis on võimalik aega palju otstarbekamalt kasutada. Ja ega bussidega ei tuleks odavam, kui huvi võimalikult palju näha, vaid pigem vastupidi.

Sobib. Ka kanjon sobib hästi. Kuristik on kahtlane sõna - justkui koosneks kuridest (nagu mäestik mägedest), aga pole kuulnud, et seda sõna kasutataks.

Hehee :) Siinkohal meenub Olavi lugu elevandist ja pimedatest...
Aga mis see Masca siis tegelikult on, kas org, kuru või kanjon? kes teab?

Hea vastus! Veebis on ju hinnad kõik peopeal olemas. Saab proovida erinevaid aegu ja näha millal on soodsamad, millal ebasoodsamad hinnad ja vastavalt sellele oma otsuse teha.

Proovida võiks ka korteri (villa) renti. Neid on erineva suurusega. Mida suurem seltskond, seda odavam tuleb "per nose". Ja aegsasti planeerides saaks Ryaniga odavalt kohale. Ka hotelle on võimalik maru odavalt saada Jaanuaris. Mina panin oma reisi kokku kuu aega tagasi ja sain 700-ga kahele 3* söökidega. Oleks saanud ka odavamalt, aga pidasin oluliseks ka asukohta ja muid tingimusi. Järgmine nädal minek. Varsti näeme, Tenerife!

to: johhaidii
Võibolla on inimesel keelebarjäär ja ta ei saa võõrkeelsete saitidega hakkama.