madis79

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

8 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Parandus, loode-mehhikos sõdivad põhiliselt, mitte kagu.

Ma tahaksin tagasi tulla teema algataja neiu juurde, sest asi läks kuidagi lappesse, vabandust. 

Üldiselt käivad need kartellide omavahelised madistamised seal kagu-mehhikos ja just USA piiri ääres kus nad ei suuda ära jagada neid traffikingu kohti.

Mis puudutab Cancuni ja Tulumi, siis just sinna on väga paljud kartellide bossid paigutanud legitiimsetesse äridesse väga palju raha, hotellid, spad jne. Nad on kategooriliselt keelanud igasuguse vägivalla seal kandis, sest see oleks turistide hirmutamine ja see oleks bad for business. Niiet olge täitsa rahus, seal ei juhtu teiega mitte midagi. Häid pühi ja ilusat reisi!

Ja üks asi veel.  Kunagi reisisin seal kagu-aasias(Tai, Camodia jn), lisaks Filipiinidel. Ja ma sain kogu selle info kätte siit tripist tänu vanematele tegijatele, kusjuures kordagi midagi küsimata, kogu info on olemas ja tahaks kõiki neid inimesi ka tänada kes on infot jaganud.

Ja siis tuleb ikka mingi selline inimene, ala "mul on eestis külm, soovitage mõnda sooja paika kuhu minna", mis on minu jaoks täielik disrespekt ja näkku sülitamine kõigile, kes on infot juba jaganud. Inimene lihtsalt lendab peale ja tahab, et talle kandikul kõik ette toodaks.

:D Millest nii jõhker viha ja isiklik rünnak, ma ei saa aru? See Sansibari värk oli ilmselgelt nali.

Ma võin sulle öelda, kust see kõik algas. Kogu selle kümne aasta jooksul ma olen kohanud inimesi, kes Ütlevad, et käisid Mehhikos ja alguses olin alati õhinas, et saab muljeid jagada. Ja siis kui kuulsin, et ainuke asi oli rannas vedelemine Tulumis ja äärmisel juhul Chichen Itza ja Tulumi varemed, valmistas see mulle suure pettumuse. Ma ei näidanud seda kunagi välja ja kuulasin need inimesed ära, ei suhtunud kellesegi üleolevalt ega negatiivselt. Natuke ajas muigama kui räägiti, et sattusid omastarust kuhugi ohtlikku kanti tulumis, aga see selleks. Ma ei hakka siia märkima muid kohti kus ma käinud olen. Ja hea küll, tehke mis tahate. Võibolla oli see minusse lihtsalt kogunenud ja tahtsin veits auru välja lasta. Aga ma ei hakka nüüd kemplema siin mingi pool-vaimuhaige teismelisega.

:D

Veel üks "ärganud" loll.

Mina vaatan kitsalt? 

Ei vaata, mina vaatan väga laialt, pôhjalikult ja süvitsi üle kogu riigi.

Ja elu on selline, et alati ei ole nii, et on lihtsalt "erinevad" arvamused (nii argumenteerivadki tavaliselt rumalad inimesed kui neil midagi öelda ei ole). Sest vahest ongi väga lihtne ja mustvalge - on olemas ôige ja vale variant. Äärmiselt ebaratsionaslne tegu on lennata 10 tunnise ajavahega kohta, et lihtsalt päevitada.

Äkki mul jääbki elus mingi heakskiit saamata vôi on môni muu probleem... ma ei tea.

Aga ma tean seda suht kindlalt et sinul jääb môistusest vajaka ja äkki sa oled hoopis teine äärmus - inimene keda on elus kôvasti ülekiidetud, lihtsalt sa ise ei tea seda.

To vatse,

Good point.

Mul oli lihtsalt Keenias nii, et säästin raha ja läksin reede öösel vastu laupäeva Nairobist Mombassasse ööbussiga, seal tuli hiljem veel mingite praamidega seigelda ja sadamas käis pidu, siuke äärmiselt sketchi koht, umbes kolme kotijooksu nägin 10 minuti jooksul. Aga see oli mu enda kehva eeltöö. Ja ühes kohas üks kohalik röövis matseetega mingit saksa vanamutti, kes ei tahtnud käekotist lahti lasta ( ônneks lôikas lôpuks kotirihma läbi, mitte ei raiunud kätt otsast ära), aga eks selliseid asju vôib igalpool juhtuda.

Polnud plaanis solvata seda naisterahvast, on nagu on. Mul on lihtsalt kahju, kui inimesed ei adu kui huvitava maaga on tegemist ja sellise tripi ettevalmistus vôtab kuid. Nagu pöialdest näha, siis tôelisi reisijaid endiselt umbes 15%, kes said aru mida ma silmas pidasin.

Mis turvalisust puudutab, siis mul mitte lihtsalt mitte ei jopanud, vaid oli korralik eeltöö. Aafrika on pigem ohtlikum koht kui juba sellest rääkida (ja muidugi ma ei räägi Egiptusest).

See oleks sama hea kui mehhiklane lendaks siia ja veedaks kogu puhkuse pirital ja viimsis. 

Kes juhtub seda postitust lugema ja planeerib reisida sellele imekaunile ja huvitavale maale, siis soovitaks lugeda ühe abielupaari blogi, sain sealt väga palju infot ja kui see kuidagi nendeni jôuab, siis neid südamest tänada.

https://mehhiko2007.blogspot.com/?m=1

Ma lihtsalt pean end ükskord välja elama. Me reisisime sôbraga 10 aastat tagasi ( kui olid ühed ohtlikumad ajad) . Alustasime Mexico Cityst ja sealt liikusime ööbussidega alguses lôuna poole Taxco, Acapulco ja siis järjest ida poole Puerto Escondido, Tuxtla, San Cristobal, Palenque ja alles kuu ajase tripi lôpus puhkasime môned päevad Tulumis.

Ma ei saa aru mis môte on nii pikka reisi ette vôtta, et lihtsalt seal Cancunis ja Tulumis vedeleda? 

Polnud absoluutselt ohtlik. Korra nägime mingit kinnikaetud laipa tee ääres, politsei askeldas seal, aga ei tundnud end kordagi ohustatuna.

Vahet pole, ma võin üksi ka minna. Või siis võtan kaasa naise, kes pakub meeletult head seksi ja naerab absoluutselt kõigi mu naljade peale.

Pakkuda müügiks reis kahele Zanzibarile 21.jan-3.vebr 2022. Koos väga korraliku Salva kindlustusega. Hind 1800 eurot.

Sansibar on turvaline koht ka naistele. Tegemist on väikese saarega, mis meeldib turistidele ja nad ei lase seal turvalisust käest ära.

Huvi korral kirjutage: madisoismaa@gmail.com