Ainika

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tåitsa nøustun, et tegevust tglt jåtkub ja mulle on alati pigem just sobinud see kui hotell asub Hadabas, køik on låhedal...just too Mercato...vana turg (mis pole yldse pikalt jalutada, tåitsa mønus øhtune liigutamine, eriit kui kodus on koguaeg rutiin ja seda "jalgsi" liikumist aina våhem), justnimelt Nile Delta nimetatud Aqua veepargi kant, see jååb siis vasakule, enne seda kui hakate måest alla vana turu poole laskuma, teisisønu selle suure ringtee juures hoida vasakule tåitsa. Seal palju supper søøgikohti, inglaste publi Champion pub,veepark, paar suuremat poodi kindlasti(fikseeritud hindadega)...meie pere jaoks nt alati pønev old, et mis myygil, mis hinnad jne jne. Ja seal vøib veel ja veel edasi jalutada..kuni jålle meri vastu tuleb. Midagi karta pole...jalutada vøib nii kaua kui mahti on :D

Raamat låbi! Aitåhh, påris pønev lugemine oli! ;) Mina juba oma 10.a tunnen, et olen ka oma "imelikul viisil Egiptusega abielus :D Yhesønaga ikka ja jålle tahaks tagasi ja kui køik oleks seal lihtsam, siis låheks meeleldi tåitsa omal kåel ja yhel teljel nåiteks...avastaks køike, seda løputut kørbe, inimesi...kohalikke oma røømude ja muredega. Vaatab kuidas seekord hotellis on, suts piinab, et åkki oleks pidand ikkagi jålle korteri rentima, aga nuhh seekord siis nii. :)

Ma olen jhh selline lugemismanjakk ja kuna ise ka suts Sharmis elatud...ja nyyd jalle minek, siis on tglt end vaga huvitav suts harida ja ylejaand seltskonnale ka parast "tarka" juttu ajada. :)

Taitsa nali jhh aga see Soho on midagi uut minu jaoks :P Hadabast ju ysna kaugel siis,...mis see moistlik taksole maksta oleks ei kujuta ette...Muide sattusin nyyd raamatu "Egiptusega abielus" lummusesse, 56.lk ;)

Ahjaa, kas see Soho valjak on midagi taiesti uut...igatahes pole halli aimugi kus, mis, kes? :D

Laps on jhh jalgel ja viimane kord voitlesime raske kohuviirusega...uuele katsele ;)

Nile Delta, sa oled ikka imeline! :) Nu tosiselt..mitte, et ma monda neist lehtedest varem uurinud poleks, aga, et yks inimene viitsib nii pohjalikult vastata..uskumatu :D

Veelkord suurimad tanud! ;)

Suured tanud Nile Delta. Rahustas ikka paris palju! :) Kas oskad oelda, et mis randa tuu hotell kasutab voi kui on nigel siis mis oleks alternatiivid. Tegevust ja uudistamist meil vast jagub, kuna ma ise olen umbes nii 20ndat korda Egiptusesse minemas ja oskan suts teistele naidata/soovitada kyll. Ise tahan jalle Moosese maele ;) Ylejaand aja lihtsalt naudiks lapsega sooja ja relax olemist taitsa niisama plaane tegemata. Eks selle toiduga naha ole...kindlasti tyytab ara...ja alati ma lopetan yle ohtu ikka kuskil mereandide "restos" :) Kuid hind oli vaga soodne, seega sai siuke valik tehtud...nu et mehed kohalikku alkoholi ka nautida saaks suts, et ei pea lapse karu seda tihedalt supermarketist tooma :D Hind tuli see 2.ndlat nii 500eurot nagu. Nyyd jaab yle vaid supper ilma oodata jaanuaris ;)

Tere! Minek siis Falcon Hillsi (Hadaba) kellegil kogemusi/muljeid? Mis rand kasutada on jne... Seltskond on 6-liikmeline, ka lapsed...kas kannatab olla 2.ndlat? :)

Panen kõrva taha :) Tänud!!!

Viie kuu vanuse beebiga Egipti!

Plaanis siis minna Sharmi või Hurgadasse, vesi jällegi kutsub…(eelnevalt siis käidud üle 10.korra, enam täpselt ei teagi) Aga perre lisandunud väike põnn, ning kuna pisike rinna peal, siis hoida kellegi jätta ei taha ja veebruaris, märtsis oleks ok ka ilma poolest – just lapsele mõeldes. Mis on teie arvamused, kas nii väiksele on sealne hügieen ja bakterid jne ohutud, on keegi nii väiksega käinud üldse? Ka ennem peaks mingeid vaksiine tegema jmv?

Tänud ette!

Mis seis siis hetkel on tõeliselt? Endal plaan veebruar, märts minna ja ikka ainult veealuse maailma pärast. Kohalik sõber räägib et valitsus teinud kõik enda poolt ja ohtu enam pole aga Sharm ikka turistidest väga tühi, kuna hirm ei ole kadunud (just turistidel), aga kuna ta ise vee inimene :) pole, siis ma ei võta seda nii tõetruult. Kui ainult saaks päriselt teada kas on veel ohtu või mitte...

Hispaanias kokku käidud 8. korda, pooled korrad neist Portugalini välja. Marsuudid olnud erinevad, enamik korrad läbi Poola kuid proovitud ka läbi Skandinaavia laevaga Saksa. Läbi käidud kõik Euroopa suurlinnad.(Pariis 5 korda, Madriid jne jne) Teekonnad olnud läbi põhja-Euroopa alla ja koju tagasi siis läbi Lõuna. Ka vastupidi. Muljeid ja kogemusi tohutult, seega vastan meeledi kui kellegil küsimusi. Isiklikud soovitused - alpid ja püreneed on alati kohad kus varun aega, nautida ja pildistada, sellest ei tüdine iial. Shoppamiseks - Andorra (maksuvaba riik, seega kõik maru odav). Kelles vähegi lapsemeelsust ja adrenaliini nälga leidub - Tarragona lähedal asuv Universal Picture "Port Aventura" lõbustuspark (1 maailma suurimaid, läheb terve päev et kõik läbi käija, olemas ka koduleht) Kiirteel näitavad lausa viidad. Benidormis (Euroopa pilvelõhkujate linn) olemas suurepärane veekeskus ja loomapark, fantastilised suured, uhked delfiini, merilõvide jms showd. Ja loomulikul mööda Costa Del Sol`i on sõita suppre, keenad vaated, suured poed, ilus loodus jne jne. Gibraltaril - vahvad pärdikud kellest kindlasti juba palju teatakse. Ah mainin selle veel ka ära, et Põhja-Hispaania ikka suht vaikne, tühi ja igav. Külastatud ka palju kämpinguid, La Marina lõunas on supper, soovitan soojalt. Eks nendest mitmetest reisidest võiks rääkima jäädagi, seega lõpetan hetkel ja vastan kui kellegil huvi või küsimusi!