sppsspps

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui osta Airasia pilet Kalibo-Manila (07,00-08,00) ja sealt edasi Philippines Airlin pilet Manila-Singapur (10,05-13,50) on see reaalne, et jõuan ühelt teisele? Kui näiteks Airasia mingil põhjusel hilineb, nt 0,5 tundi, kas siis tundub ka reaalne, et jõuan teisele lennule?

Vabandust 15. jaanuar, sarkasm on ōigustatud.

Palun abi soodsa lennupileti leidmisel Singapurist Manilasse( 3 inimest + 2 ära antavat pagasit). Ette tänades!

Võimalik, et oleme ka see(2014) aasta seal. Hetkel on olemas piletid Singapuri, kuid edasi kuskile pileteid ostetud pole, valime Bali ja Filipiinide vahel.

Meie käisime eelmisel aastal veebr algus kuni lõpp. Selle kuu jooksul sadas, sadas palju, kuid 95% sellest öösel. Igal juhul tasub minna. Paaril päeval kuus sadas ka päeval.

Tänan Martin! kas banka on see väike paadike, millele nii mõngi turist keeldub minemast sellise vahemaa sõiduks? (kellegi blogist lugesin) Kas Palawani ja Coroni vahet ka mõni tahedab laev/paat sõidab, millesse ei pelga istuda ja ise jääd ka kuivaks?

Jaanuaris plaan minna Filipiinidele. Kuna kaasas ka laps, siis pidevat rändamist ei plaani, kuid 3 ndl jooksul sooviks olla mõned päevad Manilas ja ülejäänud aja Palawanil ja Coronil. Kui ma ette broneerin ainult Manila-Palawani lennud, kas ma saan õigesti aru, et sealt kohapealt pole probleemi saada lende edasi teistele saartele (nt Coroni saarele)ja tagasi Manilasse? Mis pidi oleks üldse mõistlikum minna kas Manilast esialgu Palawanile ja sealt edasi Coroni? Kas Coroni ja Palawani vahel üldse toimub otselend või käib kõik läbi Manila? On üldse Coronil lennuliiklus? Või toimub ainult laevaliiklus Coroni ja Palawani vahel?

Sama soovitus, esialgu hotelli mõneks päevaks ja kohapeal uurida, vaadata , kaubelda.

Lendame Clarki, sealt oleks soov edasi minna Palawani saarele. Millise transpordiga sinna saab, milliste kuludega peab arvestama? Ühesõnaga igasugune info on abiks! ette tänades