raxu1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oma kogemuse põhjal võiksin öelda et kõik peaks ok olema. Aga vaata ryanairi lehelt manage my booking sealt näed kas bron kehtib :D

Nagu ma olen aru saanud siis tuleks ikkagi kõik asjad ühte kotti ja 10 kg sisse mahutada...enamikes kohtades kus ma olen seda asja uurinud siis on vastused alati kahes leeris ühtedel on õnnestunud poest ostetud asjad eraldi lenukisse viia teistel on kästud asad ühte kotti pista

Ma mõtlesingi peale turva kontrolli. Ja lendan Iirimaale.

Kuidas on tubaka ja alkholiga käsipagasis. Kuna lähen külla siis mõtlesin lennujaamast midagi kaasa osta...aga kuna eelnev lennukogemus mul puudub siis mõtlesin igaksjuhuks küsida mui9du oleks nagu jube piinlik kui peab midagi ära viskama. Kas ja kui palj ma võin midagi kaasa võtta Pean silmas siis tubakatooteid ja alkoholi...

Lõpuks läks arvelt raha maha. Esimene lennupileti ost on nüüd edukalt sooritatud. Pileti bronnist on tänaseks möödas 3 nädalat. Check-inni jõudsin ka enne ära teha kui raha maha läks.

Tegin täna check-inni ära ja oh imet raha pole ikka veel maha läinud.

Mina tegin endale reisikindlustuse. Arvestades seda segadust mis juba enne lendu on siis on targem end ikka igaksjuhuks kindlustada.

no minu pileti bronnist möödas nüüd juba paar nädalat. Raha pole maha läinud aga bronn veel kehtib.

Kas pilet tuleb kohe välja printida kui check-inni teed või tuleb pilet esmalt e-mailile ja saab ta hiljem välja printida?

Kui VISA electroni andmed panin siis lõi errori ette VISAGA tegi bronni ära.

Maksimne pidi olema VISA kaardiga. Bronn on kõik ilusti tehtud aga raha millegipärast ei ole võtnud. Käin igapäev igaksjuhuks kontrollimas et äkki on miskid muutunud. Põhapäeval saab juba nädal aga raha pole ikka maha läinud. See visa kaart sai tehtud spetsiaalselt selleks et välismaal saaks maksta see on mingi pool krediit kaart.

Minul mure endiselt üleval.Bronn tehtud näitab et võlgu ei ole aga arvelt pole raha ka maha läinud. Ja arvrl raha broneeritud ka ei ole.

Mina ei leidnud sellist kohta kus oleks midagi broneeritud.

Muinul selline rumal küsimus.Broneerisin endale edasi-tagasi Tallinn-Dublin-Tallinn Kui maksims kaardi andmeteni jõudsin siis sisestasin kõigepealt oma kaardi andmed ja kuna ta millegi pärast errorit näitas siis sisestasin oma mehe kaardi andmed. Minul on tavaline VISA electron. Temal VISA kaart. Tema kaardi andmetega lasi pileti broneerida. Nüüd on broneeringul peal nii minu kaardi andmed kui ka mehe omad.Sinna on kirjutatud et tema kaarti on arvestatud. ja võlgnevusi nagu ei ole...aga samas ei ole ma selle pileti eest ka veel maksnud sest arvelt pole raha maha läinud. Möödas on juba mitu päeva. Vabandage minu rumalat küsimust aga millal ma selle lennu eest maksma peaksin? Kas mul peaks see juba makstud olema või pean maksma siis kui online ceck-inni teen? (pole kunagi lennupileti ostmisega kokku puutunud)