tuulispask

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen oma 4,5 korda häälega seda trippi ette võtnud. Üksinda tripib selle tee kahe päevaga ära. Kahekesi on seltsim muidugi ja plakati mõte on muide väga hea. Autostoppides tasub alati rääkida rekkameestega. Nemad võtavad tavaliselt alati peale kui oskad rääkida. Samuti tasub küsitleda ka tankivaid autojuhte.
.
.
.
Trip.ee toimetus eemaldas postitusest seaduserikkumisele üleskutsuva soovituse. Sarnaste juhtumite kordumisel eemaldatakse edaspidi kogu postitus.

Täpselt ei mäleta, aga minuarust ca 18 tundi on Riiast Varssavisse. Mul endal aga tegelikult plaan pikemaks jääda.
.
.
.
Laused ja kohanimed algavad Trip.ee-s suure algustähega!
Järgmised kolepostitused Trip.ee kustutab!

No ma stardin järvakandist. Elan küll ise Tallinnas, aga käin enne maalt läbi ja sealt Pärnu. Pärnust siis Riiga nii, et jõuaks kell 19.00 Riia Varrsavi bussile. Kui oled käsi võib Pärnus kokku saada.
.
.
.
Laused ja kohanimed algavad Trip.ee-s suure algustähega!
Järgmised kolepostitused Trip.ee kustutab!

No 06.07 oleks ikka kindel kuupäev minu poolt. Meid eestlasi peaks Berliinis ka ikka kokku tulema. Hollandis aga puum kestab ja tööd on seal küllaga. Samuti eestlasi.

Kui Saksamaale minek siis tuleksin hea meelega kaasa. Kas kindlasti soov liikuda häälega? Bussipilet Riiast Poola maksab 14euri. Mis sa seal Saksamaal tegema hakkad Katy? Ma ise liigun Hollandisse 06.07. Kavas oli ka Berliinis paar nädalat peatuda. Kui jutt sind huvitab, anna teada!
oldkapten@hot.ee Marko

Kui te veel läinud ei ole siis ehk läheks koos. Ise lähen 6juuli Amsterdami aga tripiks heameelega teiega kuni Riiani kaasa. Mul antud teemal kogemusi jagub. Olen palju jalgsi rännanud Hispaanias ja Prantsusmaal. Riia trip pole raske kui telk ja magamiskott on ühes! Telkimis kohtade pärast ei tasuks eriti muret tunda kuna reis läheks ju loodusest läbi. Kui ei saa ühes kohas siis saab teises kohas laagri püsti panna.ok.mõelge ja antke teada oldkapten@hot.ee