aine

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi oskab anda lennufirma aadressi, kust saaks odava hinnaga piletid Bangok - Vietnam, ma ei olegi veel aru saanud,millisesse lennujaama mõtekam lennata, kas Hanoi või Saigoni, kodutöö alles poolik, kus oleks rohkem vaatamisväärsusi ja head rannad. Tallinn-Helsingi-Bangok-Tallinn piletid juba olemas märtsiks. Nüüd oleks vaja sealt edasi.

Kas keegi oskab anda nõu kuidas saab Bangokist kõige paremini Koch Changi saarele,kas bussi või taksoga ja mis on hinnad.Lennuki jätaks esialgu ära.Meie lend jõuab Bangoki 15.03.2011 umbes nende aja järgi 14.40,kas siis veel läheb busse või on ikka mugavam takso ja kas sinna sõidavad ka riiklikud taksod ( meeter taksod).Kaua võiks saarel olla.Meie reis kokku 15 päeva.Arvasime,et läheks kõigepealt saarele,siis tuleks Pattayasse ja mingi 3 päeva oleks Bangokis.Kas see oleks hea reisiplaan.
Plaanisime algul saarelt minna ka Kambozale aga tripist lugedes tekkis kõhklus ja kahekesi ei julge seda ette võtta kuna ei taha sekeldusi piiril.Keel ei ole ka nii hea,et hakkata nendega seal maid jagama.