123456

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Uurisin, kindlustusest öeldi, et reisitõrkekindlustus kompenseerib sellised kulud. Sellele, et odavlennufirmad mingid lisakulud hüvitavad, ma väga ei panustaks.

Mul on veebruari alguses plaan sõita Edinburghi läbi Londoni. Lennufirmadeks on Ryanair ja Easyjet. Lendude vahel on 5-6h. Seega kui ma teen reisitõrkekindlustuse ja jään näiteks lumetormi tõttu mõnest lennust maha, siis on mul lootust mingisigusele kompensatsioonile?

Tere,
kas keegi oskab praeguse Varrsavi-Kiiev rongi hinna kohta midagi öelda? Suutsin läbi häda leida pileti, mis maksis 150 dollarit. Minu jaoks tundub see veidike kahtlane, arvestades, et Lvovist Kiievisse saab 11 euroga.

Ise küsin, ise vastan. Valisin makseviisiks tavalise MasterCardi ja nüüd tegi ära. Kohe läks raha maha ka. Seega kõik korras. Tänud :)

Ehk siis võin uuesti broneerida? Ja see prepaid mastercard vist ei tööta siin? Pean ikka tavalise MasterCardi valima?

Tere,

broneerisin (või vähemalt üritasin broneerida) pileteid Düsseldorfi. Oman LHV kaarti, mis töötab ka krediitkaardina. Sisestasin kõik andmed, kaardiks valisin "MasterCard Prepaid" ja vajutasin Purchase Now. Aga siis andis veateate, et pean nende tingimustega nõustuma ja suunas tagasi esilehele. Pangast pole raha maha läinud ja kinnitavat e-maili pole ka saanud (tegin umbes 30 minutit tagasi). Seega broneering ebaõnnestus. Või...?