vvss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!

Rolleri puhul asjad kindlasti nii ei käi nagu eeldasid. Meie kogemus 2008 a. rollerirendiga oli järgmine: eelmisel õhtul sai kokku lepitud 5 inimese rollerirent, hommikul olime kokkulepitud kohas (st. suvaline tänav ja suvaline maja) misjärel hakkas rollerirentija alles oma tuttavatelt/sugulastelt vajalikku arvu rollereid jm kokku ajama. Kusjuures juhtuski nii, et üks meie seltskonnast ei saanudki rollerit vaid midagi mis meenutas natuke "põrgu inglite" sõiduriista:)
Lisaks oli ühel rolleril "kohalik numbrimärk", mingi numbrimärgi laua värvide erinevus mille eest hiljem kohalikule korravalvurile pidime natuke meelehead andma.
Meie oma seltskonnaga sõitsime tol päeval ~ 100km calangutest lõunasse ja tagasi, vahepealsel ajal 2 rolleritest ütlesid üles (kiire parandus lähimas külas otse kanatapamaja kõrval:). Selle 200km jooksul nägime oma 3-4 kergemat plekimõlkimist. Pimedas "kodukohta" tagasi jõudes olid meie näod täiesti pigised mis esmapilgul silma ei hakanud aga söögikohas nägu rätikusse pühkides selgeks sai.
Seega kindlasti ei toimi selline goa avastamine rolleritega kuigi 1-2 päevane lõbusõit on igati mõnus.
Taksoga sõitmine vast kõige lihtsam ja kiirem kui eelarve väga kitsas ei ole. 2008 a. maksime isehakanud taksojuht/reisigiid/sõbrale ~ 400eek päevas (taksosse mahtus 4 inimest).
Auto üürimist ausalt öeldes ei pannud tähelegi ja kindlasti ei soovita kuna liiklus on ikka megahull. Tagantjärele on endalgi pisut kõhe mõelda milline see päev rolleri seljas välja nägi.
Randasid konkreetselt soovitada ei oska, kuid kindlasti saad kogu vajaliku infi esimeselt taksojuhilt.

PS! Oleks huvitav teada milline on praeguseks goa hinnatase võrreldes 2008 aastaga kuna kindlasti on plaanis varsti sinna tagasi minna.

Edu!