kristinao7

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei

Küsiks üle veel seda, et kui palju võiks esialgu kaasa võtta sularaha? Ma lugesin ülevaltpoolt, et atm-ist võttes raha kurss on ok, aga kas meie pangad lisavad ka juurde iga kord ühekordse teenustasu raha väljavõtmise eest?

Ma olen lugenud, et Yala on just kõige suurem ja uhkem seal ja leopardid on just ainult seal, et kas see vastab tõele?

Ja siis, kes on see aasta mineja, kas oled uuest viisasüsteemist ka aru saanud?

Me plaanime seal olla 14 päeva ja ööbimise sain juba eraldi broneeritud. Indiaga võrrelda? Ma pole midagi Indiaga võrrelnud, sest India ei paku huvi.
Anura oli lahkelt nõus meile lennujaama vastu tulema ja trippidest, selle kohta ta ütleski, et tal on igasuguseid pakkumisi, et tulete kohale ja siis koos vaatame. Kuna aga ta ei maini kordagi raha, siis nii on raske reisi eelarvet kokku panna...
Kirjutad, et olite omapäi 11 päeva ehk siis ei ole seal midagi nii kreisi liiklus, et ei ole võimalik ise ringi seigelda? Ma olen absoluutselt kõikidest oma reisikohtadest lugenud, et kohapeal on nii kreisi liiklus, et eestlane ei saa hakkama ja ei ole mitte kuskil olnud sellist liiklust, et me pole hakkama saanud, kõige kreisim liiklus, mida mina kohanud olen on tipptunni Tallinna kesklinn. Ja reisinud ma ikka natukene juba olen.

Ma kirjutasingi Anurale, sain tema käest majutuse 40 taala öö. See vist võiks olla hea hind? Kirjutasin ka, et mis meile meeldib ja mis trippe me tahaksime. Selle peale ta kirjutas, et tal on igast ideid ja et kui olete kohal, siis arutame koos. Aga see on niimoodi nii lahtine, et ma tahaks rohkem kindlustunnet, et mul on asjad juba paigas ja eelkõige on hind paigas, et kui palju ma talle giidi eest pean maksma ja kas sellele lisanduvad veel mingid tasud (ala tema toitlustus?) ka küsisin auto kohta, aga ei saanud päris täpset vastust, et kas tal on see või me peame ise selle rentima? Ja siis ka see, et kas ta on 24/7 meie teenistuses või teeb ta päevas mingi tripi ja pärast peame ise vaatama, kuhu saame? Autorentidest uurides, siis koos juhiga autol oli tingimus, et max 100 km päevas, kuna seal vahemaad võivad ju suured olla, siis ei saa selle 100 km iga päev küll hakkama, et kas siis tuleb ka juurde mingu lisatasu? Tahaks nagu suurusjärku, kui palju ma pean arvestama tema teenuste eest päevas (me oleme kolmekesi). Ja siis, et vaalavaatlustrippe ma leidsin, aga et minna ühepäevasele leopardi vaatamise tripile, et sellist ma ei leia, kõik on mingi 7 päevalised paketid, aga kui mul on juba majutus olemas, siis mul pole ju mõtet võtta topelt majutust. Et kas sa selle kohta oskad mingit nõu anda?

Tere

Ma tahaks teada selle Anura kohta, et kui palju ta oma teenuste eest raha võtab? Ma saan aru, et ta oleks siis justkui autojuhi eest? Ja kas ta orgunnib ka ise auto või selle peame ise võtma ja siis ta sõidaks ringi? Ja kas temaga kehtib ka see, et päevas sõidab päevatariifiga maksimaalselt 100km (nagu on autorentides kirjas, kui tahad autot koos juhiga)?

Ette tänades,

Kristina

Nojah see Budapesti hind on muidugi väga hea, aga ma ei kannata Bangalores 11 tundi edaslendu oodata, isegi sellise hinna eest....

siis ma arvan, et võtan pigem liinilennu, peab küll rohkem sebima ja aega võtab kauem, aga saab inimesekombel kohale, pluss siis lahja alko on tasuta :P

Tere

Küsiks autorendi kohta, et kas on mõistlik auto ette broneerida või sealt võttes tuleb soodsam hind? Koos maksude ja kindlustusega alla 5000 eeku pole suutnud midagi leida.