yff

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui kaks lendu ei ole sama pileti peal ja esimene hilineb, mistõttu teisele (üle-Atlandi lennule) enam ei jõua, siis kas saab kompensatsiooni nõuda? Mis see kompensatsioon oleks - uued üle Atlandi piletid on selleks ajaks 4-5 korda kallimad?

Ja lisaks sellele - kas Eesti kodanik nagu viisat koha pealt ei saa? või saab? mis sorti viisa see on - loen et turismiviisade puhul mul peaks olema keegi kohalik "sponsor"? Meil aega 12.55-01.45 - ehk parasjagu jõuaks veidi ka linnas kolada.

Suur tänu kapa-le ja smaria-le põhjalike kirjelduste eest! Kas augusti keskel (2.-3.nädal augusti) autoga Itaaliasse minna on täielik enesetapp - seal vist puhkuste aeg ja ka itaallased ise reisivad sel ajal palju - rääkimata muust euroopast?

Mul selline küsimus - lendame Finnairiga Bangkoki, seal 1 öö kohal, edasi Air Asiaga Saigoni ja tagasi (11 päeva pärast). Tagasi Bangkokis on meil lendude vahe ainult 5-6 tundi. Loen siit, et erinevad terminalid ja väljume igal juhul transiittsoonist. Saatkond ütles, et 1-kordse sisenemisega transiitviisa, aga ma ei taibanud öelda, et erinevad lennufirmad. Mis juhtub, kui teen tasuta turistiviisa ja edasilennu pileteid ei näitagi kui Air Asiat käsitletakse justkui siselennuna? Mis variandid veel on? Ja kuidas kehtestatakse lennujaamast lahkumise tasusid?

TÄnud ette heade nõuannete eest!