Rtw

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mugavaim viis on tellida viisa turismifirmast, sellisel juhul tuleb viisakulu 18+18€+reisifirma teenustasu. Alternatiivne, kiirem ja mõnel juhul odavam variant on selline, mida ise kasutasin: kõigepealt viisataotlus brazil.fi lehel ja kõik seal nimetatud dokumendid, seejärel 7:30 laevaga Helsingisse saatkonda, ei pea võimalikult kiiresti kohal olema, sest samal päeval kindlasti viisat ei saa (s.t. võib ka jalutada saatkonda). Mingit tõsist intervjuud ei ole. Saad kviitungi, millega jalutad Kasarminkatu ja Eteläsplanadi nurgal asuvasse Handelsbankenisse, ulatad kassasse kviitungi ja 18€, midagi rohkem selgitada pole vaja.
Siis lähed Stockmanni 8 korrusele postkontorisse, valid sobiva ümbriku, ütled et tahad tähituna saata ja ostad 6,70€ eest marke. Viid ümbriku saatkonda ja jalutad 14:00 laeva peale. Nädala pärast on passid käes.
Tundub mulle, et suurema seltskonna passid võib viia üks inimene ilma probleemideta. Ühte ümbrikusse pannakse 250g passe ehk kaks korraga kindlasti. Võib olla on see info kellelegi kasulik.