floriin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
8 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui Montenegros Korralikku majutust tahad saada, on kallim kui Horvaatias.

Horv-Monte piiril pikad järjekorrad, Monte-Bosnia polnud väga hull. Roheline kaart paberil!

Meil ka oli start 24.07 Tallinnast, pikemalt peatusime Mlinis ja ikka väga rahulik, ei mingeid seisakuid ühelgi piiril(v. a. Horv-Monten) majutuse leidmisega probleeme polnud, rannas oli kohti mõnusalt(Sheraton hotelli rand, kui tooli ei tahtnud, ei maksnud, oli ka tasuta lebolaid saada igal päeval) Rannas mitmed söögikohad, kuskil järjekorras ei seisnud.

Einar  mõni  lahe ööbimiskoht, vaatamisväärsus soovitada?

Plaan startida 24.07 hommikul Tallinnast, seltskonnas 11a laps. Ei ole veel nõudmistesse süvenenud, kui vanale lapsele vaja testi?

Kas majutusega on Ventspilsis  tõesti nii kehvasti nagu booking ja airbnb näitab?

Al Barsha on ka väga hea asukohaga linnaosa. Ühte konkteetset hotelli seal Tryp by windham julgen küll soovitada. Hommikusöök super, hotelli buss viib kahte erinevasse randa(rätikud antakse hotelli poolt), mitmesse erinevasse kaubanduskeskusesse, samuti toob tagasi. Basseiniala ka väga korralik ja üsna suur.

Syrtsu ~600 eur võiks jääda. 

Ma jah sellepärast mõtlesingi, et max 3h pärast pole mõtet hotelli minnagi. 

Meil nüüd käidud ja arvamus väga positiivne. Rahvast oli küll palju aga mitte nii et ei oleks olnud kohta kuhu rätikut panna, samuti ei tekkinud kuskil järjekordi. Ööbisime sees telgis. Jah oli keskmisest palavam aga mitte midagi hullu. Ilmselt olenes see ka ilmast, õues oli pilves ja seest hullult kuumaks ei kütnud. Kokkuvõttes väga soovitan. Täna ka siinse soovituse eest külastada Karls maasikatalu/lõbustusparki. Väga äge koht! Meie ööbisime esimese öö Varssavis. Vanalinn ja purskaevu lasershow jätsid unustamatu mulje. Teise öö olime Berliinis, mis nii head muljet ei jätnud. Kokkuvõttes väga elamusterikas ja mõnus reis lastega ette võtta! 

Meil minek augusti lõpu poole siis juba jahedam ja rahvast vähem. 

Tänan info eest!Meil on küll juba telk sisse broneeritud,lapsed just nii soovisid.

Keegi värskelt tulnud Titanic Beach Spa & Aquapark hotellist? Muljeid?

Nii et siis selleks korraks läbi?