uuus

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

On ehk kellelgi vahepeal kogemusi lisandunud? Tänud!

•Jätate sellel aastal minemata? ei saa ja ei taha kah, lastele on lubatud •Valite teise sihtpunkti (millise)? sama raha eest samal ajal (talvel) pole enam midagi... •Lükkate reisimist edasi ootuses, et olukord laheneb seal? ...ei tea, millal laheneb •Joote kogu raha kurvastusest maha? ma ei joo •Annate raha naisele? olen naine. :) raha oli minu käes, kahjuks enam mitte. nüüd on tez touri käes. igati ... seis

to leokran

Meil täpselt sama. Mingit lepingut kaasas ei olnud arvel (arve tuli e-arvena ilma igasuguste selgitusteta lepingu kohta), polnud ka vihjelt (et tutvuge lepinguga seal ja seal). arve ja kõik.

to johhaidiii Tegelikult käks meil igati kehvasti. Elu esimene paketireis, lepingut kaasa ei pandud arvele, märget, et tutvuge seal ja seal polnud ja ausalt öelda (täislollid) ei tulnud ka selle peale, et seda kuskilt nende kodukalt ostima hakata. Nüüd vist olen uurinud ja selgeks teinud, et kui arve tasud, siis automaatselt oled nö. alla kirjutanud. "MÜts pähe" konkreetselt naiivsetele. Tuleb jääda enda kombineeritud reiside juurde ja süda on rahul.

Ma küsiks nii... Ühe reisija "põhjendatud" kulu on 45 euri. Meie koos tuttavatega ostsime paketid 9le (sama aeg, sama hotell, sama pakett). Kas korraldaja tegi meie bronnideks tööd 9x rohkem kui ühe inimese bronnile.

Küsimus teadjatele. Ostsin Egiptuse reisi läbi reisibüroo. Reisikorraldaja, kelle reisi ostsin läbi büroo, on teatanud reiside katkestamisest. Kes peab minu kui kliendiga edasi tegelema (teavitama, pakkuma variante), kas reisibüroo (pakkus reisi ja neile ka tasusin) või reisikorraldaja?