Ets1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

See nüüd küll küsijale ehk liiga hilja, aga vastan tulevastele huvilistele: käisime Joan Palace'is 2013 mai ja selle raha eest väga ok. Asukoht seiklejale hea - bussijaam 10 min, vanalinn 3 min, rand 10 min. Üle tee on toidupood. Ideaalne neile, kes viitsivad saare peal ringi käia ega soovi nädal aega rannas praadida. Reisikorraldaja ekskursioone pole mõtet osta. Bussiga saab väga hõlpsalt nii Iraklioni kui Haniasse (u 6 €/pilet). Iraklioni bussijaamast läheb kohe edasi ka buss Knossosesse, pilet oli 2,5 €. Kui vähegi sõidukogemust on, tasub võtta paariks päevaks rendiauto. Meie käisime hommikul ranna ääres asuva rendiautode kontorite piirkonna läbi, rääkisime natuke ja oligi auto koos soodustusega käes. NB! Kui mägedesse kavatsete minna, siis kõige odavamat vurri ei tasu võtta, need ei vea üles! Vaadata tasub Cretaquariumi, dinosauruste näitust, Phaistose/Feistose ja Gortyse arheoloogilisi paiku. Viimane oli eriti sürr, kuskil heinamaal kiviklibu sees vedelevad äkki marmorkujud ja templijäänused... Samuti tasub sõita Kournase järve äärde kilpkonni vaatama.
Joan Palace ise oli ok, ei mingit erilist luksust, aga puhas. Ja söögid oli väga head, ehe kohalik toit. Ise läheks küll tagasi.

Kas keegi oskab soovitada majutust kahele inimesele Ares? Tavaliselt käiakse jah nii, et kambaga üüritakse maja, aga on keegi ka vaid kahekesi käinud?
Ja millist paika Ares algajatele soovitate, Duvedi, Are küla või Are Björnenit?

Tänud vastamast!