Qreete

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Reisiplaneerimisel tasub arvestada ka sellega et kella kuuest juba läheb õues kottpimedaks, et pole ehk parim aeg uude linna maanduda ja ööbimist otsima hakata.

Jaa, bussisõidu eest saab maksta dollarites ! Tegelikult ma väga ei mäletagi kus otseselt ei oleks saanud, lihtsalt mõnes kohas võetakse vastu halvema kursiga.

Kusjuures liikusime täpselt samas järjekorras. Atitlanis olime ainult pool päeva ja meie jaoks sellest ka täitsa piisas. Sinna sõit Antiguast varajase chikenbussiga oli väga äge kogemus , täitsa omartte elu toimub nendes bussides :D

Antigua Hotelliga olete igatahes hea valiku teinud , saate tunda omanike Tanya ja Vladimiri piiritut hoolitsust :) Ja arvatavasti ööbivad seal endiselt Ron ja Wingler? kes on valmis vastama kõikvõimalikele küsimustele.

Meil puudus ja puudub endiselt igasugune reisikava v broneerigute jada. Igas linnas ületab pakkumine nõudlust ja pole vast oluline teil ka väga ette organiseerida ja jätta kõik võimalused avatuks. Ringi liikumine ja vaatamisväärsusteni jõudmine on tehtud väga lihtsaks, jääb üle ainult hind allapoole kaubelda :)

Raha kohta ütleks seda et kindlasti ei tasu vahetada Quetzale lennujaamades kus kurss on 6,8 Antigua keskväljakul pangas on kurss 8,8 aga parima kursi leidsime üldse Florese hostelis nimega Los Amigos ( väga väärt ööbimiskoht!) baaris saab maksta eurodes kursiga 9,5. Enamik kohti võtavad ka vastu dollareid.

Kirjuta mulle kui on küsimusi , ei hakka vast kõike ka ära rääkima. ;)

Hei, Tip!

Sõitsime lennujaamast Antiguasse 5päeva tagasi. Ei olnud ette broneeritud ja saime ilusti peale. Täpselt enne kui lennujaamast väljuda jääb sinna üks box kus naine hõikab "Antiigua! Antiigua!" Küsib 10$ ja annab vastu tšeki. Tšekki ootab lennujaama ukse taga kohe driver, kes juhatab ka sõidukisse ja Antiguas paneb su maha sinu Hotelli ees :) meil tegelikult polnud ka hotell broneeritud aga juht oli nõus ootama kuniks me igas peatuses endale tuba küsisime :D Lõpuks sattusime juhuse tahtel võrratusse kohta nimega Capitan Tom. Omanik on venelanna ja räägib hästi inglise keelt. 25ndal on siia toa bookinud veel ühed eestlased !

Olin terve jaanuari kuu Montmartes, kahe nädala pärast tagasi. Tatsusin ikka õhtuid mööda neid treppe seal ringi, ei juhtunud minuga küll midagi :) vastupidi väga kena koht ja Sacré Cœur juurest avaneb üks ilusamaid vaateid üle linna... seal tasub käia!

Imearmas , leidsin mitu head varianti :))

Huvi on samasugune, (kahjuks on see saadedut viide siin aegunud) Olen ka neti läbikamminud ja jõudsin järeldusele ,et mul on liiga kapriissed soovid :D

või äkki on mõni koht kust on võimalik leida ööbimist nädalaks märtsi kuus, kuni 300€ eest ?

oleksin abi eest väga tänulik :)