daintyy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei peaks jah probleemi tulema puudrite ja lauvärvidega. No muidugi tohid pudeli panna käsipagasisse, kuhu mujale sa siis paned, võid käeotsas ka lennukisse kõndida sellega, kuid avada kilekotti ei tohi, kott pannakse poes kinni ja tsekk hoia kindlasti alles. Tax free on alles peale turvaväravat ju, ega sa enam ei saa mujale pagasisse seda pudelit panna kui käe otsas hoida või käsipagasisse panna.

Mul ei anna kahjuks midagi ümber ka pakkida, kuna koti alumine osa on kõvast materjalist nagu kohvril ja kitsamaks teda saada pole võimalik.

Ei julge sinna näidisesse ka proovida, kuna kui ei mahu, siis keegi äkki näeb ja siis pärast maksa 40euri juurde. Eks näis äkki õnnestub ruttu ära proovida kui kedagi ümberringi pole. Loodan ikka, et pääsen läbi selle kohvriga.

Ryanair käsipagasi sügavus 10cm laiem

Ryanairi käsipagasi lubatud mõõdud on 55×40×20, kuid minu ratastega kohver spordikoti moodi on mõõtudes 50×28×30. Ostes arvasin, et kokku ei tohi ületada lubatud suurust, aga nüüd uurides on jäänud mulje, et iga konkreetne külg ei tohi siis ületada. Arvasin, et kui laius ja kõrgus on väiksemad ja sügavus suurem, et siis pole hullu, kuna kokku ei ületa lubatud suurust. Kuidas siis selle asjaga on?